Спати з автоматом в обіймах

2 коментувати
Сьогодні я вперше розібрав пістолет Макарова та навчився спати зі зброєю

(попередні дні читайте тут)

День п’ятдесят дев’ятий

Підйом о 6:00. Носили дрова.

У нас у кожного є 2,5 м канату. Такого шнурка 1 см товщиною. Прапорщик сказав постійно носити його з собою, як надзвичайно корисну річ. Його кінці треба зв'язати. Носити його також треба особливим способом, зробивши вісімку і одягнувши руки у петлі, перехрестивши шнурок на спині.

Одне з його застосувань - з його допомогою можна евакуйовувати пораненого, навіть не знімаючи шнурок з плечей пораненого. Просто береш за це перехрещення і тягнеш. Важко. Але, принаймні, зручно. Щоправда, пораненому тисне під пахвами, але я не думаю, що хтось на це зважатиме.

І от сьогодні ми пішли по дрова, і цей шнурок згодився дещо для іншого - щоб притягнути дрова. На фото видно, як.

День шістдесят другий

Ми спимо зі зброєю. Мій автомат позавчора був у спальнику, сьогодні - під спальником. На диво, він абсолютно не заважає спати.

Сьогодні багато стріляли. Крім стрільби, також займались будівельними роботами. Заливали стовпи для майбутнього навісу, щоб можна було сухими стріляти в дощ. Трохи втомлений.

День шістдесят третій

Стрільба з ПМ. Дуже круті підказки і пояснення від інструктора. Я не знаю, чи можна називати його прізвище. Перепитаю завтра.

Далі. Чистка ПМ. Вперше в житті розібрав його повністю. При збиранні ПМ вирішив, що шматочок шкіри середнього пальця правої руки у мене був зайвим. Тепер у мене там пластир.

Потім ще працювали трохи по впорядкуванню наших тирів.

Текст публікується з дозволу автора.

Продовження щоденника Майкла Щура буде опубліковано в розділі «Погляди». Слілкуйте за оновленнями

Більше точок зору тут

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.