Снайпери проти автоматників. Щоденник Майкла Щура

3 коментувати
Сьогодні ми змагалися зі снайперами на влучність. Також тепер я знаю, куди потрапляють гільзи після того, як ми їх збираємо з піску

(попередні дні читайте тут)

День шістдесят п’ятий

Багато стріляли. Вистріляв 5 магазинів.

Стріляли на 100, а потім на 150 метрів. Стріляли години чотири.  Лежачи, сидячи і стоячи. Стоячи на 150 м. До речі, попадали. Я трохи з цього в шоці. Якби мені хтось два місяці тому сказав, що я буду влучати в ціль, стоячи на 150, то я б не повірив.

Потім змагались зі снайперами.

Розбились на пари снайпер-автоматник. По команді "контакт" обоє біжать до рубежу, після чого з позиції лежачи треба влучити у "гонг" (металева мішень). Хто перший влучив, той і виграв. Три пари. Ми (автоматники) програли снайперам 3:2. Влучили всі. Просто іноді пізніше.

А потім ми здавали гільзи. І я тепер знаю, куди потрапляють гільзи після того, як ми їх збираємо з піску.  Ми їх привезли на склад. І там всі гільзи ми наштрикували на дерев'яні квадратики. В кожному 10 на 10 "цвяшків" набитих.

Що відбувається з гільзами далі - без поняття. З версій: їх переплавляють, їх знову заряджають, їх здають на кольоровий металобрухт.

А ще сьогодні над нами кружляв двомоторний літак. Зробив два чи три кола.

Отакий деньок.

Текст публікується з дозволу автора.

Продовження щоденника Майкла Щура буде опубліковано в розділі «Погляди». Слілкуйте за оновленнями.

Більше точок зору тут

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.