Полігон, караул та штурм будівлі. Щоденник Майкла Щура

0 коментувати
Важко орієнтуватись без карти і уявлення про місцевість

(предыдущие дни читайте здесь)

День п’ятдесятий

Полігон. 2-й день тут.

Вночі був у караулі. Дві години. Ходили довкола табору. Тут таке зоряне небо! Я такого давно не бачив!

Зранку - тренування. Робота з АК. Приїхали інструктори з Каскад-15. Вчать нас різному. Наприклад, змусили заряджати магазини до АК всліпу. Тобто, коли заряджаєш патрони в магазин, дивишся не на магазин, а по сторонах.

Потім вчились пересуванню двійками. І йшли на штурм будівлі двійками. Дуже важко. На те, щоб пробігти 30 метрів, йде дуже багато енергії.

А потім до нас приїхали хороші люди з компанії 3М і подарували нам 23 комплекти тактичних беруш Combat Arms. Дякую Анні Книженко за те, що це стало можливим.

Ми вчилися заряджати магазини до АК всліпу

Хлопці з 3M приїхали - пояснили, як користуватись і роздали. З нас тепер відгук про роботу цих беруш. Ми - щось типу фокус-групи.

А далі ми пішли по воду. Отак групою. З дозором в голові колони, тиловим дозором. На підході до села хлопці з Каскад-15 показали, як спланувати "операцію з набирання води". Тобто з прикриттями, групою захоплення і т. д. Після планування висунулись. На місці біля криниці тих, хто набирав воду, прикривала група автоматників, з лісу їх прикривали снайпери. Решта групи - в лісі в резерві.

Але насправді все вийшло не дуже ідеально, як на папері. Ми в тиловому дозорі відстали, бо довелось продиратись через дуже густі чагарники. Потім шукали решту групи, бо вона відірвалась. Поки знайшли, то виявилось, що це тільки частина. Де решта - не зрозуміло. Потім всі знайшлися, звичайно. І повернулись на точку збору.

Висновок: важко орієнтуватись на місці без карти і уявлення про місцевість.

Ну а далі вечеря, і на потязі в казарму. Далі сон. Всі дуже втомлені.

Текст публикуется с разрешения автора.

Продолжение дневника Майкла Щура будет опубликовано в разделе «Мнения». Следите за обновлениями

Больше мнений здесь

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.