Нова мішень та нова зброя

0 коментувати
Періодично з'являлося відчуття, що це не справжня зброя (калібр практично той же, що в Калаша), а якась іграшка 

День 109-й

Сьогодні приїхав наш інструктор Сергій Стрєльцов. Він - ведучий програми "Територія зброї". Знімали черговий епізод. Привезли різної нової зброї. Барети, Kel-tec. 
Комусь дістались барети, а комусь (наприклад мені) Kel tec su 16f під калібр 5,56х45. Зате з оптикою. 

Про барети нічого не можу сказати, крім як про звук. Там одна з них була під 338-й. Звук потужний. Вже навіть трохи завидки брались. 

Ну а я стріляв з меншого. 


1_n

Отже, про мою стрільбу з Kel tec su 16f, на якій стояла 4-х оптика. 
Майже весь зовнішній корпус - пластик. Навіть трохи дивно було. Бо періодично з'являлося відчуття, що це не справжня зброя (калібр практично той же, що в Калаша), а якась іграшка. 

Ну тим не менше. Два магазина ховаються в приклад. Зарядив 6 набоїв. Завдання - стріляти в голову "терористу" на 100 м. Для ускладнення завдання - перед мішенню-терористом - червона мішень-заручник (на фото з оптичним прицілом ці мішені видно. Голова терориста може не читатись, але вона там є). 


2_n

Отже, я влучив у голову терориста 4 з 4-х. Правда трохи не кучно. Як мені потім пояснив Сергій Стрєльцов, це може бути через те, що на оптиці нитки надто товсті. І тому "купу" з влучань важко зібрати. В мене максимальний розліт - десь 5 см. 

Враження про зброю:

Сошки, які складаються у ствольні накладки - це несподівано. Можливо навіть зручно. Але треба перевірити це частішим використанням. 

Спуск. Нема холостого спуску (як у СВД). Це трохи заважало. Але думаю, знову ж таки, - це питання звички. 

От чого не вистачало - це "щічки" на прикладі, щоб можна було зручно голову приперти. Фактично доводилось спирати кісткою щелепи на приклад. А це не дуже зручно. 


3_n_01Віддача мінімальна. Звук - відчутний. (Але звук мені не страшний, бо до нас якось приїжджали люди з ‪#‎3M і подарували нашій групі по парі динамічних беруш. Так що звук в берушах - норм. 

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.