Горня з чаем та пригоди у санчастині

2 коментувати
Сьогодні я опинився у санчастині з температурою 38,4

(Попередні дні читайте тут)

День двадцять дев’ятий

Вчора з'явилась температура. 38,5. Швидше за все, через те, що лежав на землі, коли відпочивали. Док дав таблетки. Збив до 37.

У нас є свій док. Точніше, цілих два. Вони на цивілці були медиками. То вони тут з собою носять всілякі таблетки, пшикалки і т. д. Якщо з солдатів хтось нездужає, то в санчастину йдуть в останню чергу. Інколи у них ввечері по 10 людей на прийомі.

Ліки наші доки купують самі. Просто тому, що вони вважають, що так правильно. Так от, дав він мені таблетку від температури. Вчора ліг раніше, ніж завжди. Сьогодні прокинувся о 3:00 ідеально виспаним і таким мокрющим! Все - простирадло, наволочка, коц, матрац. Все мокре.

П'ю кожні п'ять хвилин чай з медом. О 7:45 мене вже чекає 4-те чи 5-те горня з чаєм.  На 8:30 - у санчастину.

Ліки наші доки купують самі. Просто тому, що вони вважають, що так правильно

8:30 - санчастина. В санчастині вже черга. 9:39 - я в черзі. 10:33 - вийшов з прийому. Температура 38,4. Кладуть в санчастину в палату.  Пішов по свої речі і медичну картку.

11:18 - лежу на ліжку в санчастині. В палаті - 6 ліжок. Два, схоже, вільні. Одне з них тепер буде моїм. Постелі мені не дали. Кажуть, немає чистої, не прийшла з хімчистки. Буде завтра. Так що сьогодні сплю без постелі.

Обід. Їдальня - невелика кімната з кількома столами під стіною і трьома обідніми столами. На столах при стінці стоять хліб, одноразові вилки-ложки, одноразові тарілки, каструлі з їжею.
Кожен солдат сам собі набирає з каструль. Коли до мене дійшла черга, то гречки вже не стало. Хоча, наприклад, м'яса лишилось багато. Дивно. Дають цибулю. Багато.

Під вечір в санчастину привели побитого хлопця. На голові видно рани. Обличчя - в синяках. З кимось побився. Чи його хтось побив. Схоже, по п'яні щось. І що цікаво приймає його все той же лікар, що і зранку о 8:30 мене. О 22:24 вона з ним ще возиться.

Отакий деньок.

Текст публікується з дозволу автора.

Продовження щоденника Майкла Щура буде опубліковане у розділі «Погляди». Сілдкуйте за оновленнями

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.