Путін досяг свого. Про що говорить німецьке «так» танкам

27 січня, 14:10

Процес був складним і заплутаним, але рішення Німеччини надати Україні танки Leopard — це велика справа

Це відкриває шлях до посилення могутності України, щоб стримувати росіян і звільняти більше своєї території. Швидкість доправлення бронетехніки в Україну має важливе значення. Але це не просто жест: «Леопарди» та «Мардери» з Німеччини, «Леопарди» з Польщі й інших країн; «Бредлі», «Страйкери» і, нарешті, танки «Абрамс» зі США; і легкі танки із Франції означають, що Вільний світ серйозно налаштований допомогти Україні захистити себе.

Відео дня

Німецьке «так» танкам дозволяє глянути на болісне рішення Берліна в перспективі.

Скептики кажуть, що німці стримувалися, щоб здобути прихильність Кремля. Але я думаю, що німцям просто потрібно було прийняти й «опрацювати» крах своїх давніх уявлень про Росію, а саме про те, що діалог завжди був із відповідями, а співпраця була досяжною.

Аналогічні надії й американці покладали на Росію. Путін остаточно їх зруйнував.

Берліну довелося змінити свою політику. Він зробив це під тиском Європи (особливо поляків) і Сполучених Штатів, але переважно німці вчинили так тому, що могли на власні очі побачити, на що перетворилася путінська Росія: на кровожерливого агресора, який прагне завоювань і вбивств.

Рішення Берліна — важливий крок до нової політики щодо РФ

Рішення Берліна стосовно танків — важливий крок до нової політики щодо Росії, яку мають прийняти Європа, Сполучені Штати, Великобританія, «Велика сімка» (G7) і країни-однодумці.

Ця політика починається з підтримки України на полі бою зараз і в майбутньому, а також реалізму щодо Росії як противника, якого необхідно стримувати та послаблювати, щоб він більше не міг розпочинати війни чи іншим чином здійснювати агресію.

Найкращі відносини з найкращою Росією можливі, але для цього Вільний світ має завадити агресивній Росії, з якою він зараз зіткнувся.

Переклад NV

НВ має ексклюзивне право на переклад і публікацію колонок Atlantic Council. Републікацію повної версії тексту заборонено.

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Погляди NV

Показати ще новини
Радіо NV
X