Трамп – отруйний подарунок для Хілларі

6 коментувати
Зробивши ставку на боротьбу з трампізмом, Клінтон не змогла поки дати відповідь на виклики, з якими зіткнулися Америка і весь світ. І незрозуміло, чи є у неї ці ідеї

Так, я про Хілларі Клінтон. Вона стала першою в історії Америки жінкою, яка гарантувала собі висунення кандидатом в президенти від Демократичної партії. Хоча боротьба не закінчена, і її суперник Берні Сандерс ще може зіпсувати Клінтон свято.

Америка руйнує стереотипи. Нещодавно американці віддали Білий дім і найпотужнішу в світі владу чорношкірому з незвичним для американського вуха ім'ям. А сьогодні цю владу цілком може отримати жінка.

Її шлях до вершини світової політики та до страхітливої відповідальності був довгий і драматичний. Як боляче вона падала і яку ворожість зустрічала! Але щоразу піднімалася та продовжувала свій шлях угору. Сьогодні здається, що її харизматичний чоловік Білл лише грав у неї на розігріві.

Так, вона не вписується в аскетичний тип жіночого лідерства, який уособлюють Тетчер і Меркель. Хілларі - продукт постмодернізму зі змазаними кордонами між принципами і моральним релятивізмом. У неї стільки скелетів у шафі, і будь-якої миті може виявитися новий.

Але їй поталанило - доля приготувала їй подарунок. Цим подарунком став Трамп - напівфашистський вискочка. Саме він змусив американців об'єднатися навколо Хіларі. Так, можна сказати, що Трамп забезпечив Хіларі висунення. Але подарунок може виявитися отруйним. Бо, зробивши ставку на боротьбу з трампізмом, Хілларі не змогла поки дати відповідь на виклики, з якими зіткнулися Америка і весь світ. І незрозуміло, чи є у неї ці ідеї.

Кремль зробив Росію залежною від того, як і коли чхне володар Білого дому

І чому нас все це має хвилювати? Та тому, що Кремль, зробивши Америку чинником внутрішньої політики та своєї легітимації, зробив Росію залежною від того, як і коли чхне володар Білого дому.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.