Що насправді Путін запропонує Заходу в Нью-Йорку

77 коментувати
Ось і не треба більше гадати, чим потішить Генасамблею ООН у Нью-Йорку Володимир Путін

У Душанбе на саміті Організації договору про колективну безпеку він влаштував репетицію свого світового виходу і підтвердив, що збирається запропонувати Заходу: міжнародну коаліцію "протидії екстремізму".

Але це тільки привід. А далі ті, хто клюне на затравку, повинні будуть погодитися сісти і почати розробляти нову Вестфальську систему.

Ви хочете сказати, що Путін пропонує обмін України на Сирію?! Ні! Все складніше. Будучи нездатним вирішувати внутрішні завдання, Кремль підмінив їх зовнішніми викликами, часто фейковими. А це говорить про виснаження системного ресурсу. І Кремль відчайдушно намагається його компенсувати імітацією державності.

Але держава не може бути в ізоляції. Держава не може бути об'єктом санкцій. Тоді це вже не держава, а щось потворне... Тому для Кремля повернення в Суперлігу - це питання життя або занепаду. Системі терміново потрібна ін'єкція державності. Терміново! А це означає угода з Заходом. Чорт - хоча б щодо Сирії, де будемо на рівних миротворити!

Якщо Захід не розуміє терміновості, то будемо примушувати його до розуміння! Дуже терміново потрібно. Поки населення не прокинулося.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.