«Російський слід». Про мистецтво вляпатися

10 коментувати
Репутація Росії, яку із захватом ліпила наша влада, така, що наш слід відтепер будуть шукати у всіх темних справах на світовій сцені

Ось вже кілька днів Америка замість того, щоб зосередитися на виборах, обговорює скандал. Хакери зламали сервери Національного Комітету Демократичної партії і через відому WikiLeaks, яка, як вважають, працює на Кремль, викинули листування функціонерів на загальний огляд. Листування свідчить, що апарат Демократичної партії маніпулював виборами в інтересах Гілларі Клінтон. Це був справді шокуючий подарунок до з'їзду демократів, який повинен був викликати у команди Гілларі безсоння.

Підозра негайно лягла на Москву, яку звинуватили в спробах втручання в хід американських виборів на боці Трампа. Обама не виключає, що втручання Росії мало місце. ФБР розслідує справу. Незалежні експерти говорять, що знайшли «російський слід».

Вже не важливо, хто намагався напаскудити Гілларі. Важливо те, що репутація Росії, яку із захватом ліпила наша влада, така, що «російський слід» відтепер будуть шукати у всіх темних справах на світовій сцені – у політиці, економіці, спорті.

Але якщо американці дійсно знайдуть підтвердження російського втручання у свій виборчий процес, скандал буде важко затушувати, і Вашингтон повинен буде відповісти. І навіщо це Кремлю, який намагається знайти вихід з ізоляції і зовсім не готовий вступати в конфронтацію з Америкою?

Майбутній американський президент буде змушений демонструвати жорсткість по відношенню до Росії

У будь-якому випадку, очевидно одне: майбутній американський президент буде змушений демонструвати жорсткість по відношенню до Росії. Гілларі буде доводити, що жінка-президент може бути «твердим горішком». А те, що трапилося, тільки зміцнить її недовіру (і ворожість?) щодо Кремля. А Трамп уже зараз намагається відмитися від іміджу «друга Путіна» і довести, що він веде кампанію не на гроші близьких до Кремля людей, у чому його звинувачує преса і що може йому нашкодити в боротьбі за Білий Дім. Навіть при його навіженстві він навряд чи захоче бути звинуваченим у м'якості щодо Росії.

Словом, за свою репутацію нам доведеться платити. І не тільки підозрілістю і ворожістю до навколишнього світу. Але і його готовністю до відповідних злостивостей - як акту відплати або справедливості.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.