Кулак і пряник. Західний план для Кремля

9 коментувати
Москві буде надана можливість покрокового виходу з ізоляції. Але на умовах Заходу

Це відтепер принципи західної політики відносно Росії. З одного боку, НАТО посилює свою присутність в Балтії і Східній Європі, в тому числі і за рахунок повернення американських сил. З іншого, Німеччина готова обговорювати питання про ослаблення санкцій щодо Росії. Сенсація в тому, що до цього, мабуть, готова сама Меркель. Причини зрозумілі:

- потрібно зберегти єдність Заходу (насамперед ЄС) в ситуації неймовірного стресу;

- побоювання, що Росія в ізоляції стане більш агресивною;

- санкції б'ють по інтересах країн, орієнтованих на економічне співробітництво з Москвою (серед них Франція, Чехія, Угорщина, Австрія).

Але зараз йдеться лише про маленьку морквину - відмову ЄС від заборони на відвідування країн-членів ЄС представниками російської еліти, що опинилися в списку санкцій. І в обмін на реальне співробітництво Москви і проведення виборів у ДНР і ЛНР на західних умовах.

Мабуть, одночасно всередині самого Заходу буде оформлена ще одна угода - посилення безпеки (за рахунок НАТО, звичайно!) тих країн, які не згодні з санкційними послабленнями щодо Росії.

Зараз йдеться лише про маленьку морквину для Росії

Словом, Москві буде надана можливість покрокового виходу з ізоляції. Але на умовах Заходу. І це зовсім не означатиме повернення до колишньої "нормальності".

Словом, очікуйте м'яч на російському полі.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.