Кремлівський шпагат

2 коментувати
З одного боку, Путін прагне зберегти легітимність влади. З іншого – намагається повернутися в якості члена "Великого Концерту"

Здається, усе вже сказано про можливі мотиви кремлівського "гамбіту" в Сирії (утерти ніс Америці, врятувати Асада, відвернути увагу від провалу, змусити Захід повернутися до сфер впливу тощо). Але є і щось глибинне.

Мова йде про відчайдушну спробу Кремля зробити "шпагат". З одного боку, Путін прагне зберегти військово-патріотичну легітимність влади. З іншого він намагається повернутися у якості члена "Великого Концерту".

Наша влада вмовляє Захід прийняти її в Концерт згідно своїх понять - через биття скла і шантаж. Але розтягувати шпагат нескінченно небезпечно зв'язки розірвуться.

Формула виживання, з якою експериментує Кремль, говорить, що система більше не може жити в мирному часі. Але у неї немає і ресурсів для військової конфронтації з Заходом. Росія застрягла.

І скинувши країну у воєнний час, Кремль повертає її на вже пройдений в 1991 році шлях. Щоправда, в більш драматичних обставинах.

Те, що зараз робить Кремль, лише прискорює рух до обриву. Словом, історія з розпадом СРСР не закінчилася історія взяла паузу... Шпагат лише відтягує неминуче.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.