Десант мюнхеноїдів

6 коментувати
До Москви почали вчащати західні політики, стурбовані виведенням Кремля з ізоляції

Сезон відкрив лідер німецьких соціал-демократів Зігмар Габріель (що видається природним). Потім промайнув французький міністр економіки Еммануель Макрон (ну, як же без Парижа). А щойно нас вшанували своєю присутністю віце-канцлер Австрії Райнхольд Міттерленер, прем'єр Баварії Хорст Зеехофер і, нарешті, сам гуру Realpolitik Генрі Кіссінджер як кремлівський десерт. І всі вони були стурбовані тим, як би вивести Кремль з ізоляції, а Росію - з санкцій.

Але, на відміну від першого видання «мюнхенського ешелону», нинішні візитери схожі на базарних торговців. Вони явно намагаються наввипередки прибігти в Кремль раніше, випередивши інших «альтруїстів» і зайнявши місце у путінському передпокою, і починають торгуватися про дивіденди. Кожен мріє отримати свою копієчку за прорив західної блокади. Габріель з Міттерленером пробивають Nord Stream-2 та інші дрібниці. За Макроном і Зеехофером товпляться Total з баварським пивом. А що попросив за свій лобізм Кіссінджер? За свою багаторічну дружбу з Кремлем гуру явно заслужив суперприз!

Візитери - не лише жебраки. Вони приїхали і скаржитися Путіну на європейських побратимів - як це робив австрійський віце-канцлер. А інші, як француз Макрон, поводили себе, як Остап Бендер, обіцяючи зняти з Росії санкції, хоча це не входить до їх повноважень.

Нинішні візитери схожі на базарних торговців

Сміховинні хлопці. Невже вони не помітили, як на них поблажливо дивилися кремлівські лідери? І навіть Медведєв! Все ж дійсно - західний політичний світ є важливим чинником у формуванні кремлівської політики, провокуючи її постійно тестувати Захід на готовність до угоди в обмін на принципи.

Ну що ж, скоро ми побачимо, наскільки новий десант «мюнхеноїдів» впорався зі своєю місією.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.