Америко, ти здуріла!

6 коментувати
Саме таке враження справляє на навколишній світ велика держава, яка намагається обрати нового президента

Відбувається неможливе: здається, що американці відмовляються від своїх канонів, що становлять основу їхнього життя.

Ті, хто підтримують старця соціаліста Берні Сандерса, тим самим відкидають індивідуалізм, змагальність і прагнення тримати державу в узді, що завжди було запорукою американського прогресу. Ті, хто вирішив голосувати за жахливого нарциса олігарха Дональда Трампа, тим самим кажуть, що згодні жити без правил, завдаючи удару по Америці, яка звела правила і право в ранг релігії, вже з іншого боку. Так, це революція! Це протест величезної маси американського суспільства проти істеблішменту і того, на що правлячий клас перетворив Америку.

Це протест тих, хто хоче справедливості, кому спротивився американський олігархат і подвійні стандарти. Але ці люди висловлюють свій протест демократичним чином, відмовляючись підтримувати президентських кандидатів, висунутих істеблішментом. Так, «відбійні молотки» у вигляді Трампа і Сандерса, якими озброїлися незадоволені (теж прояв демократії), вселяють занепокоєння і навіть жах. Але можна бути впевненим, що наляканий американський істеблішмент після такого струсу більше не повернеться до самозадоволення.

Американська «революція» супроводжується тектонічними поштовхами в Європі

Американська «революція» супроводжується тектонічними поштовхами в Європі. Тут і підйом антисистемних правих і лівих, і загроза «Брексіта», тобто виходу Великобританії з ЄС, і спроби суспільства знайти інші форми політики.

Те, що відбувається - ознака кризи ліберальної демократії. Але це криза самоочищення, через яку Захід проходив не один раз. Незрозуміло, скільки часу займе цей процес.

Але зрозуміло одне: Антиліберальному Інтернаціоналу, очолюваному Росією і Китаєм, буде складно і далі виживати через впровадження всередину західного суспільства і розкладання його правлячого класу. Епоха шредеризації і блерізаціі завершується.

P.S. Це означає, що починається епоха «Панама-гейтів» в найрізноманітніших географічних конфігураціях.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.