Американці готують Кремлю неприємний сюрприз

21 коментувати
Після зміни президента в США конфронтація з Росією може виявитися реальною і стати кошмаром для російської еліти, яка існує за рахунок паразитування всередині Заходу

Як ви думаєте, чому росіяни мусують принизливий для імперської свідомості питання: хто для Росії буде комфортним американським президентом? Роздуми на цю тему є вимушеним визнанням: Америка стала засобом легітимації російської влади. Не було б Америки – незрозуміло, на чому трималася сьогоднішня "Fortress Russia". Америка для Кремля – об'єкт садомазохізму, провокуючи, з одного боку, люту ненависть (або ревнощі?), з іншого – бажання примусити США, якщо не до любові, то хоча б до ходіння парою.

Між тим, американці готують Кремлю неприємний сюрприз. Хто б не опинився незабаром у Білому Домі, він (вона) вже точно не буде зручним президентом для російської влади. Ті, хто сподіваються на Трампа, втратили головне в його світогляді – його опір на силу та непередбачуваність. Коротше, на інструментарій, який використовує Кремль, розраховуючи на передбачуваність глобальної наддержави і те, що вона не буде відповідати, коли її смикають за хвіст.

А тепер немає гарантії, що Трамп не накаже збити (як він обіцяє!) російський Су, який здійснює обліт американського авіаносця. Непередбачуваність Вашингтона і його повернення до політики сили позбавляє Кремль можливості виживати за рахунок конфронтації з ворогом, який не повинен адекватно відповідати.

Хто б не опинився незабаром у Білому Домі, він (вона) вже точно не буде зручним президентом для російської влади

А як щодо Хіларі Клінтон? З нею Кремлю буде ще менш комфортно. Для мешканців Кремля жінка - лідер має бути нестерпним випробуванням. Тим більше, якщо це жінка розумна і вольова, і не хоче грати в піддавки.

Хто б не прийшов у Білий Дім, Обама для Кремля здасться ідеальним партнером. Новий американський лідер буде змушений не тільки відновлювати зів'ялу роль Америки у світі, але і відроджувати повагу до американських політичних інститутів після того, як ці вибори випалили в країні політичну сцену. Найкоротший шлях вирішення питання поваги - це демонстрація рішучості та сили.

Тому, час «текучого постмодернізму», зручного для шантажу Заходу та інтеграції російського правлячого класу «в Захід», завершується. І Кремлю доведеться вирішувати, що робити з механізмом виживання через імітацію конфронтації з Америкою. Конфронтація може виявитися реальною і стати кошмаром для російської еліти, яка існує за рахунок паразитування всередині Заходу, розкладаючи його зсередини.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.