"Трамп зрадить Росію". Слідкуйте за програмою Вести

12 коментувати
РФ терміново потрібен новий глобальний ворог, що вимагає повної консолідації навколо беззмінного лідера. Чи не будемо винаходити велосипед і залишимо це місце за Америкою?

Боюся, настає історичний момент. Тобто (цитую власний текст 1988 року), такий момент, про який вцілілі будуть розповідати дітям.

Перемога консерватора-популіста в Угорщині або Туреччині – це неприємність; перемога консервативного популіста в найбільшій державі світу (на фоні майже повного розбалансування міжнародних домовленостей і механізмів) – це, звичайно, дуже небезпечно. Залишається сподіватися на силу американської політичної системи, яка зможе відбалансувати навіть крайнього популіста. З сьогоднішнього дня, власне, і починається повномасштабна перевірка цієї системи.

Тим не менш. Американський народ зробив вибір, і ніякий ЗМОП, ніяка нацгвардія, ніякі трактувальники Конституцій навіть не подумали вплинути на цей законний вибір. Обама і Гілларі йдуть собі спокійно з влади, без будь-яких наслідків для особистої свободи і здоров'я. Як то кажуть, знайдіть десять відмінностей.

Що ж до погляду з цієї ситуації на «наші палестини», то тут все складається несподівано кумедно.

Обама і Гілларі йдуть собі спокійно з влади

Вісім років поспіль у всьому був винен Обама. Трампа ми, можна сказати, вибрали самі. Коли Господь хоче покарати людину, він виконує її бажання, говорить арабське прислів'я. І ось що тепер, цікаво? Хто буде винен у російській ізоляції? Чому тепер росіян ніхто не полюбить? А не полюбить, ні. Чому Росія знову на окраїні світу?

Бачу уявним поглядом мозковий штурм на Старій площі і в Останкіно. Росії, зранку раненько, терміново потрібен новий глобальний ворог – right now, можна сказати. Ворог, що вимагає повної консолідації навколо беззмінного лідера, цього старого коня на вічній переправі; підступний і сильний ворог, який виправдовує вбиті дороги, інфляцію, необхідність затягнути паски, пояснює брак води в крані. Чи не будемо винаходити велосипед і залишимо це місце за Америкою? Тоді, так і знайте, Трамп дуже скоро зрадить Росію, яка так йому допомагала, щедра відкрита душа.

Коротше, слідкуйте за програмою "Вести".

Текст опубліковано з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.