Що з тобою не так, Батьківщина?

13 коментувати
Ти скажи, не соромся. Психіатри радять не тримати проблему в собі. Поговори зі мною

Я, здається, забув розповісти, як я тут нещодавно в'їжджав на Батьківщину. А в'їжджав я з України, через станцію Білгород - і ось яким чином.

У дверях з'явилася прикордонниця, вивчила позначки - і виявила, що відлітав я, три тижні тому, аж ніяк не в Україну, а в Ізраїль. Вона уточнила, ясно посміхнувшись: «На Батьківщину їздили?»

Я запропонував подивитися уважніше паспорт, а саме: графу «місце народження». «А, ну так», - сказала прикордонниця.

Вона ще трохи поколупалася з моїм документом, провела по своєму сканеру - і раптом відійшла по коридору. І там деякий час стиха про щось з кимось говорила. З цієї розмови я зміг розчути тільки своє шипляче прізвище, після чого в купе заглянула інша допитлива прикордонниця: чисто подивитися на цього Шендеровича.

Потім повернулася перша - і віддала паспорт. І я ліг у міркуванні поспати, але даремно: через деякий час в купе знову постукали.

За дверима стояв молодий старлей. Він попросив мій паспорт. Я сказав: так вже перевіряли наче. «Повторна перевірка», - повідомив він. Ну, повторна так повторна. Я віддав паспорт - і старлей, погортавши пару хвилин, знову пішов з ним кудись. Але набагато далі, ніж перша службовець: зовсім пішов геть з вагону. Хвилин на десять, однак.

Куди вони відходили усі по черзі, з ким погоджували моє повернення на місце прописки?

Потім повернувся і дав мені мій паспорт. Все дуже чемно, і сам дуже симпатичний. Я запитав: а з чим була пов'язана повторна перевірка саме мого паспорту? «Просто так», - збрехав симпатяга.

Батьківщина, розкажи мені: що це було? Куди вони відходили усі по черзі, про що шепотілися, що з'ясовували, з ким погоджували моє повернення на місце прописки?

Що зі мною не так, Батьківщина? Або з тобою?

Ти скажи, не соромся. Психіатри радять не тримати проблему в собі. Поговори зі мною, Батьківщина.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.