Руйнівна зброя. Чим КНДР погрожує Америці

7 коментувати
Старий політичний морозильник одного разу ґиґне від перегріву свого доісторичного мотора, й нещасні північні корейці кинуться на південь

Північна Корея пригрозила Сполученим Штатам Америки «невідомою раніше руйнівною зброєю».

Не знаю, як ви, а я вірю.

Я навіть приблизно уявляю, як це буде.

Буде це от як. Старий політичний морозильник, на північ від тридцять восьмої паралелі, одного разу ґиґне від перегріву свого доісторичного мотора; його вміст набухне і лусне зі страшним запахом і кров'ю... Іржаві дверцята відваляться, і двадцять з лишком мільйонів нещасних, зголоднілих північних корейців, які давно обгризли до крил свого легендарного коня чучхе, кинуться за порятунком на південь.

Їх буде — уявіть — набагато більше, ніж сукупно бігло з Руанди та Боснії з Герцеговиною. Південна Корея, звісно, схопиться за голову і прохатиме допомоги в світового співтовариства.

Дружне сімейство північнокорейських Кімів в аналогічній ситуації, зауважимо, просто вгатило б по зайвих ротах із артилерії, але таких рішучих на землі небагато. А вже змучений демократами дядечко Сем і зіпсута гейропа, як миленькі, кинуться розкупорювати кубушку. А рахунок тільки найнеобхіднішої «гуманітарки» в північнокорейському випадку піде на багато мільярдів доларів, якщо не під трильйон. Це вам не нещасні греки з пенсіями всемеро вищими, ніж російські, — тут все буде по-справжньому.

А казна ж не гумова...

І отут Америка, мабуть, нарешті повалиться під ударами північних корейців (головами об порожні миски).

Може, я і згустив фарби, але небезпеки для Штатів реальнішої, ніж ця, я, зізнатися, не спостерігаю.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.