Перший пішов. Що буде після смерті Карімова

22 коментувати
Де всі ці осиротілі узбеки? Чому забилися по щілинах? Якої команди чекають?

Ну ось, власне: один з довічних пострадянських крокодилів, схоже, помер нарешті.
І де скорбота?

Відчутне напруження з Ташкента доноситься, тривогу спостерігаємо, бачимо підкилимну війну, з виповзом назовні нової страшнуватої рептилії, арешти пішли помаленьку.

А де скорбота? Ась?

Батько народу був ніби. Сонце Фергани, радість дітей і жінок. З того часу, як покришив в Андижані з бронетехніки протестуючий натовп - тверді сто відсотків народної підтримки мав, як з куща!

І що? Де всі ці осиротілі узбеки? Чому забилися по щілинах? Якої команди чекають?

А ви дивіться, дивіться, дорогі росіяни. Це те, що чекає на нас, коли наше сонце ще сто разів всіх переможе і благополучно дохромає до свого інсульту.

До того часу на теренах Батьківщини, як в після-каримовському Узбекистані сьогодні, вже не залишиться зовсім нічого, крім декласованого зубожілого народу, конфліктуючих кланів, що спираються на розпухлі спецслужби, і екстремістів (частково релігійних). Ну, і провокаторів набіжить з усіх боків, зрозуміло: у каламутні часи ця професія особливо затребувана.

Дивіться, дорогі росіяни. Це те, що чекає на нас, якщо наше сонце благополучно дохромає до свого інсульту

Жодних демократичних наїдків - громадського діалогу, чесних виборів - не передбачається: звідки їм взятися. Альтернативою в'язниці буде тільки хаос. І налякана хаосом країна знову вибере в'язницю, до якої давно звикла.

У проміжку, проте, буде визнано доцільним випустити пар, і з ґанку на вила голодним викинуть парочку корупціонерів, і ті ж Кисельов з Соловйовим, шерочка з машерочкою, виразно розкажуть росіянам про зловживання.

Потім на ганок вийде такий суворий з чесними очима і повідомить, що настав час навести порядок на Батьківщині, а це нам тільки дай, і вже в процесі наведення порядку стане зовсім не до правових норм.

Але ви не лякайтеся, дорогі щедринські «панове ташкентці»: все це у вас ще попереду!

А у ташкентців натуральних - ось воно, здається, почалося.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.