«Наших б'ють». І правильно роблять

8 коментувати
Громадяни країни, яка розв'язала кілька воєн, анексує чужі території і практикує безкарні політичні вбивства, ображені поганим ставленням до цієї країни

«Обсвистана в олімпійському басейні росіянка Єфімова - жертва пропаганди. Американські спортсмени, які відмовилися вітати її з медаллю, поводились як формені скоти». Ці немудрящі останкінські постулати з тексту Олексія Осика, схоже, абсолютно розділяються більшістю росіян, - і це повертає нас до необхідності повернутися за парту в початковий клас: треба повторювати ази. Ну, давайте з самого початку, мої маленькі.

Отже. Обманювати недобре (батьки повинні були говорити вам це). Той, хто попався на обмані, та ще й попався не один раз, набуває поганої репутації, і інші діти, зустрівшись з таким бякою в загальній пісочниці, мають право відвернутися від нього і не захотіти з ним грати.

Вони не скоти. Скотом є той, хто ображає людей за їх небажання мати спільні ігри з шахраями.

Тим більше, якщо ошуканців "хренова туча", і всі вони, потрапивши, як ні в чому не бувало, роблять тепер вигляд, що вони в шоколаді, а кругом вороги, які мріють принизити їх велику країну, чиї спецслужби навчилися підміняти сечу.

Свист з трибун - це відповідь нормальних людей на запах цієї сечі. На присутність в їх домі того, кого вони не хотіли б бачити. От і все.

Ошуканці роблять тепер вигляд, що вони в шоколаді, а кругом вороги, які мріють принизити їх велику країну

Діти! Якщо ми хочемо, щоб з нами хотіли грати, щоб за нашої появи з трибун не свистіли, і наша простягнута рука не зависала в повітрі, - для досягнення цієї мети є два шляхи.

Перший - окупувати їх усіх, поруч з кожним любителем спорту посадити по сечогінному агенту російських спецслужб і веліти радіти триколору. Цей шлях видається поки що недосяжним.

Альтернативний шлях цілком досяжний, але вимагає серйозних зусиль, - здебільшого ментальних.

Потрібно спробувати повернутися з затишного морока в реальний світ, діти. Заглянути правді в очі - та відчути з приводу побаченого персональний сором. Домовитися один з одним, що обманювати недобре. Не підморгувати при цьому. Розірвати кругову поруку. Самим покарати шахраїв. Голосно і недвозначно вибачитися. Підтвердити зміну вектора не раз і не два. І ось тоді...

Щось я розмріявся.

Пробачте, діти, що відволік вас від патріотичної картини світу. Я більше так не буду. Ось я зараз закрию двері з того боку і почну, як шизофренік, розмовляти сам з собою.

Так воно і безпечніше, до речі.

Свист їм не подобається, а? Ви подумайте.

Громадяни країни, півтора десятка років (за загального захоплення та згоди) керованої групою довірених осіб Тамбовської ОЗУ, країни, яка розв'язала кілька воєн, анексує чужі території і практикує безкарні політичні вбивства - ці громадяни, бачте, фрустровані свистом з олімпійських трибун! Вони ображені поганим відношенням до цієї своєї країни! Ну, треба ж.

Що цікаво, я ж теж ображений. Зневажаючи Вітчизну мою з ніг до голови, я, слідом за класиком, відчуваю прикрість, коли іноземець поділяє зі мною це почуття...

Але в тій прикрості та у тій типовій федеральній агресії, яку так ясно транслює у своєму тексті Олексій Осін, немає нічого пушкінського. Нуль рефлексій. Ні тіні парадоксу, ні грану душевних зусиль. Тільки похмуре і просте як мукання "наших б'ють".

Б'ють. І правильно роблять.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.