Крові вони не бояться. Зовсім

5 коментувати
Або з кров'ю, або такого прожарювання, що від суспільного договору залишається одне вугілля

Навіщо, громадяни, був посланий нам невдалий турецький переворот?

Невдалий турецький переворот був посланий нам на науку, з нашого майбутнього.

Таке ось східне дзеркальце, про запас.

Щоб мали уявлення про варіанти.

Варіантів, як ми бачимо, небагато, і все у вигляді антрекота.

Або з кров'ю, або такого прожарювання, що від суспільного договору залишається одне вугілля. І ніякого ліберального «медіума», ніяких демократичних різносолів. Азіатська авторитарна кухня.

Деяка різниця між кухарями — турецьким і нашим — полягає в тому, що один з них з релігійними прибамбасами давно (і навіть встиг посидіти за це у в'язниці), а іншого накрило недавно, але сильно.

Але це подробиці; спільного між шефами набагато більше.

Головне з них полягає в тому, що крові вони не бояться зовсім, бо справжня віра не гальмує об дрібні гуманістичні забобони на кшталт неоціненності людського життя. І світський Ататюрк на наших очах йде тим же лісом, яким давно пішла Конституція Російської Федерації.

Тиранчикам страшно, і зворотного шляху в них нема. Аллах чи акбар, чи Візантія ця з ОМОНом і танками — нудно не буде. У кого немає попкорна — запасайтеся.

Он, міністр оборони Шойгу вже повзає по путінської резиденції і віджимається під наглядом генерала Золотова... А сам гарант сплівся в обіймах з недавнім ворогом на ґрунті загальної параної.

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.