Хто такий Захар Прилепін

13 коментувати
Ми маємо справу з розважливим, хоча й двохстороннім піаром

Будемо точні. Захар Прилепін – той, який створював романи, писав ухильні гидоти про ліберальне насіння, виблискував у телевізорі й концертував помаленьку.

А в найманці за тяжкою статтею КК РФ – я хочу допомогти слідчим органам – пішов такий собі Євген Лавлинський, 1975 року народження. У найманців немає псевдонімів, у них кликухи і позивні, в кращому випадку: Моторола, Гіві, Політрук.

Важлива різниця між Політруком і Варварою Карауловою, що сидить зараз у в'язниці, полягає в тому, що Караулова – чесна романтична дівчина, а у випадку з Політруком ми маємо справу з розважливим, хоча і двостороннім піаром.

Абсолютно ринкова і дуже успішна історія, запевняю вас. Що не скасовує її важких реальних наслідків.

Тут я хочу нагадати один старий сюжет. Пам'ятаєте «розіп'ятого хлопчика»? Його-то не було, а ось вісімнадцятирічний Євген Пушкарьов з Кронштадту був. Він надивився останкінської брехні й вирушив воювати з «укрофашистами», і загинув насправді. І я дуже сподіваюся, до речі, що він являється іноді Костянтину Львовичу Ернсту, щоб освіжити його високоінтелектуальні сни.

Сьогодні Останкіно знову збирає по країні батальйони добровольців

Сьогодні Останкіно, обрадуване новою фенечкою відв’язного Політрука, знову збирає по країні батальйони добровольців. Батальйони не батальйони, але хтось, вражений новою хвилею військово-патріотичного чаду, неодмінно кинеться на Донбас.

Його кров, як і кров українців, яких він уб'є, буде на руках цього уціненого «Байрона», незалежно від того, до якої міри він сам усвідомлює власну вульгарність, а до якої – з’їхав з глузду насправді.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Більше поглядів тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.