День ВДВ: фонтани, погроми й утопленики

8 коментувати
Потрібно зав'язувати з цим святом. Ну, як мінімум, не тривожити славне ім'я десантури з нагоди масового відмороження слабких мізків

Ну, слава тобі господи: День ВДВ минув. Столичний збиток обмежився самовтопленням у фонтані і важким мордобоєм у кафе.

Тобто, можна сказати, все пройшло штатно.

Все-таки у нас дуже сильно запущено з дефініціями, дуже! Багато зайвого накручуємо на прості речі. Все простіше, і перші враження, зазвичай, не обманюють.

Гучний п'яний агресивний виродок не перестає бути гучним п'яним агресивним виродком, якщо перед тим, як нахерачитись, він надів блакитний берет і взяв у руки прапор з літачками. Я б навіть сказав: він навіть набагато небезпечніший з цим прапором і в цьому береті, бо вони легітимізують його агресивну потворність!

Коли народ-богоносець, помолившись на цей прапор, виділяє в календарі спеціальний день, в який цим людям офіційно дозволяється бути агресивними виродками, - він не відає, що творить. Але все це продовжується рік у рік, і головне завдання цивільних у цей святковий день - не потрапити під роздачу.

Завдання, в принципі, здійсненне - сиди вдома, дивись Петросяна, - але, можливо, підійти до проблеми з іншого боку? Можливо, доблесному ОМОНу нарешті якось підступитися до цього всеросійського сечогінного?

Столичний збиток обмежився самовтопленням у фонтані і важким мордобоєм у кафе

Тому що поки ОМОН, за моїми спостереженнями, тренується, здебільшого, на людях з вищою освітою. Можливо, бійці Колокольцева просто ще не дуже впевнені у своїх силах? Підігнати психологів - чи впораємося самі? Ась?

Але повернімося до дефініцій. У мене є друг, Дмитро Муратов, - саме той, редактор «Нової газети». Так ось, ви будете сміятися: він теж колишній десантник! При цьому я не пригадую, щоб він бурив у фонтан. Можливо, звісно, я щось пропустив, але ось - не пам'ятаю. Якимось іншим чином проявляє Дмитро Андрійович свою відданість небу.

І покійний батько іншого мого друга, поета Ігоря Іртеньєва, теж був десантником, і воював вже більше, ніж ці качки, до того ж мав прізвище Рабинович. На Великій Вітчизняній практикувався.

Ігор Мойсейович не пригадає, щоб він мочився в фонтани.

І знаєте, за сукупністю вражень, я вважаю: треба зав'язувати з цим днем ВДВ. Ну, як мінімум, не тривожити славне ім'я десантури з нагоди масового відмороження слабких мізків.

Уточнити дефініції - і ясно розвести наше ставлення до них!

Колишнім захисникам Батьківщини надати всіляку пошану і повагу, виражені в соціальних і медичних гарантіях. А п'яним агресивним виродкам, у беретах вони або без, - негайно знайти статті і терміни, які відповідають складу правопорушень, починаючи з появи в нетверезому вигляді в громадських місцях і закінчуючи погромами.

І росіянам настане полегшення, і проспиртованих утоплеників буде поменше.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.