Біль змін. Коли виплеснеться гнів росіян

21 коментувати
Як буде виглядати та бананова шкірка, на якій гепнеться російська державна безсоромність, і коли це станеться, - можна тільки гадати. Але безсоромність ця вже безпрецедентна

Якщо росіяни не прийшли до тями після розслідування Навального щодо Чайки та панамської історії, через мозок їх не пройме вже нічого. Ну, ось тепер Медведєв, – і що? Ніхто особливо й не здивований, - хіба що Тімакову багато хто ще вважали, за інерцією, пристойною людиною, а тепер хитають головою.

Всі відкриття останніх днів відносяться, зауважимо, саме до реалій нашого журналістського цеху (якщо колабораціонізм "Комерсанта" і "МК" ще потребував прикладів), а номенклатурні виноградники - за поняттями, в цьому і є справжня безнадія.

На жаль, бажання щось змінити прийде до мас тільки через больові відчуття. І спосіб змін теж буде больовим, на жаль. Тому що якщо номенклатурні виноградники ніяк не регулюються законом, одного разу їх починає регулювати колективний Салават Юлаєв.

Причому маятник прилетить, переважно, не до фігурантів розслідувань Навального - до яхти Сєчіна класовий гнів не дотягнеться, як не дотягнеться він ні до Тоскани, ні до кантонів, де мешкають діти генпрокурора (всі ці перці в критичну хвилину попрощаються з нами по-англійськи), - гнів вихлюпнеться на чергових "німців" і "лікарів" (див. історію бунту).

Керівна шпана навіть не збирається нічого спростовувати

Дуже б хотілося помилитися, але історія все-таки теж наука, і в ній є деякі закономірності.

Як саме виглядатиме та бананова шкірка, на якій гепнеться ця державна безсоромність, і коли це станеться, - можна тільки гадати (оптимістів прошу заглянути в рік народження Мугабе). Але безпрецедентно все це, зауважу, саме у частині безсоромності.

Керівна шпана навіть не збирається нічого спростовувати. Просто либляться і, де можуть, перекривають кисень.

Зовсім простенько у нас стало.

Вони зневажають підвідомчий народ - і погодьтеся, мають всі підстави для цього почуття.

Текст опублікований з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.