Що я думаю про прес-конференцію Порошенка

1 березня 2018, 06:03
3619
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Президент відповів на чимало незручних питань: і щодо свого відпочинку на Мальдівах, і  про Саакашвілі

У мене немає цілісного враження про прес-конференцію Порошенка. Усі припущення про те, що під час цієї події оголосять якусь сенсаційну новину, не здійснились. Говорили, приміром, що будуть розпускати парламент. Та для цього немає ніяких об’єктивних підстав, що і спростував Порошенко.

Порошенко просто дав зрозуміти, що існує кілька тем, які й стали приводом для проведення конференції. Йдеться про очікування рішення від Стокгольмського арбітражу, рішення Єврокомісії щодо продовження фінансової співпраці з Україною, а також про заручників. Хоча щодо останніх, то я не поспішав би з висновками. На превеликий жаль, були випадки, коли обмін заручниками зривався. Та президент підтвердив, що попередні домовленості таки є і, що найбільш важливо, мова йде про заручників саме з Росії.

Президент відповів на чимало незручних питань: і щодо свого відпочинку на Мальдівах, і про Саакашвілі та багато іншого. На прес-конференції від ЗМІ лунало чимало критики, тож сподіваюсь, у президента вирішать, що з журналістами таки треба спілкуватись частіше та ефективніше. Активний діалог необхідний – напередодні виборів це було б правильним рішенням.

Зрештою, не думаю, що такі прес-конференції можуть суттєво та одномоментно вплинути на імідж президента. Порошенко на посаді вже чотири роки, а тому в більшості людей та журналістів уже склалось певне враження про президента. Палітра емоцій дуже різна: хтось його підтримує, а хтось критикує. Імідж президента може змінитись хіба з часом – та не через прес-конференцію, а якісь резонансні вчинки.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

Стань автором

Якщо Ви хочете вести свій блог на сайті Новое Время, напишіть, будь ласка, листа на адресу:

nv-opinion@nv.ua

Вибір редакції

Культура

Вчора, 23:34

thumb img
Дозволити змінити свідомість? Що дивитися на фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA-2019
Політика

Вчора, 13:11

thumb img
Півмільярда – за два місяці. Скільки кандидати у президенти України витратили на телевізійну рекламу
IT-індустрія

Вчора, 20:29

thumb img
А ти захищаєшся? Як убезпечити свої акаунти в Facebook та інших інтернет-сервісах