Збитий вертоліт РФ в Сирії та реакція Кремля

1 коментувати
Вся інтрига війни в Сирії зав'язана навколо того, чи вдасться повстанцям деблокувати місто

Ситуація в Сирії останными днями загострилася. Вертоліт ВКЗ Росії МІ-8, який повертався на авіабазу Хмеймим, 1 серпня був збитий в сирійській провінції Ідліб в результаті обстрілу з землі. Крім того, 31 липня опозиційні сили почали наступ на контрольовані військами Асада південно-західні регіони Алеппо.

Найближчими днями, ймовірно, ми побачимо продовження того, що вже відбувається: повстанці спробують деблокувати місто Алеппо. Питання в тому, захлинеться цей наступ або ж повстанцям вдасться розблокувати місто і зміцнити свої позиції.

Час покаже, що відбудеться: на даний момент у нас немає достатньої інформації про те, якими силами володыють повстанці, урядові війська і та ж Ісламська Держава.

Але незважаючи на те, що ведення війни в повітрі підтримує сталий розклад, реальний результат конфлікту визначиться на землі. Все залежить від того, наскільки успішним виявиться цей контрнаступ і спроба розблокувати Алеппо. Чи вдасться? Гра триває. Відбудеться остаточне встановлення блокади, будуть перекриті останні входи і виходи в місто? Тоді теж можна буде робити висновки про те, чим закінчиться сирійський конфлікт.

Алеппо – ключове місто, де буде вирішуватися хід війни. І дуже важливо зрозуміти, які гравці будуть брати участь в цьому протистоянні. Поки можна говорити про чергову дестабілізацію в Сирії – хоча куди вже далі?

Алеппо – ключове місто, в якому буде вирішуватися хід війни

Вся інтрига зав'язана навколо того, чи вдасться повстанцям деблокувати Алеппо.

Крім того, зрозуміло, росіяни дадуть відповідь на збитий вертоліт в традиційній для них формі – посиленими бомбардуваннями. Це звична реакція Кремля.

І, думаю, міжнародній коаліції не вдасться перешкодити такій «відповіді». Ніхто не буде лізти. Вони, зрозуміло, скажуть, що це погано, зроблять хорошу міну при поганій грі – але зупинити РФ не зможуть.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.