Що стоїть за новою ескалацією в Сирії

0 коментувати
Боротьба за Алеппо є ключовим епізодом цієї війни. Від її результату залежить розклад сил у регіоні

За останні дні урядові війська в Сирії активізувалися: на вихідних було скоєно ряд ракетно-бомбових ударів по об'єктах поруч з містом Алеппо.

Незважаючи на оголошене виведення російських військ і формальне перемир'я, конфліктна ситуація в Сирії буде продовжуватися; зараз ми спостерігаємо якусь ескалацію в районі Алеппо. З'явилися дані про те, що Росія перекидає свої війська, а сирійська армія намагається знову відновити наступ.

У той же час, опозиція отримала нове озброєння. Ми вже бачили завдяки YouTube кілька очевидних доказів того, що у повстанців є ПЗРК. Це означає, що війна вступає в абсолютно нову фазу: росіяни і сирійська армія можуть втратити небо, а це серйозно змінить розклад сил.

У будь-якому випадку, боротьба за Алеппо є ключовим епізодом цієї війни, і в залежності від того, як вона закінчиться, буде визначено новий баланс сил в Сирії та регіоні в цілому.

Друге питання, яке сьогодні також є ключовим – чи підтвердять США і Росія формат перемир'я.

Росіяни і сирійська армія можуть втратити небо

Подальший розвиток подій багато в чому залежить від того, чи будуть вони і далі стверджувати, що перемир'я триває, як вони робили раніше, незважаючи на практично повноцінне продовження бойових дій по всьому периметру, або все ж зрозуміють, що зусилля, які вони (в першу чергу, зрозуміло, американці) доклали для того, щоб зупинити активні бойові дії, вже не працюють.

Це буде ключовою інтригою наступних найближчих тижнів. Але, зрозуміло, в першу чергу перед американцями на сьогодні стоїть питання придушення ІДІЛ, і тільки потім – вирішення долі Асада і торпедування цього перемир'я.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.