Росіяни підвищують ставки

2 коментувати
Головна мета Москви – посадити американців і європейців за стіл переговорів і змусити домовлятися про новий світовий порядок

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що російські військовослужбовці застосували в Сирії нову зброю - ракети повітряного базування Х-101, в подальшому ці ракети надійдуть на озброєння ЗС РФ. Сирійська армія заявила, що знає точне розташування всіх позицій повстанців в Алеппо і сховищ боєприпасів, і закликали залишити місто. Також в Міноборони РФ натякнули США на можливість знищення будь-яких "непізнаних літаючих об'єктів" в Сирії.

Все, що ми бачимо зараз в російських діях у Сирії, а також заяви про припинення співпраці з утилізації збройового плутонію, ультимативні заяви на адресу США – ніщо інше, як стратегія шантажу і спроби вплинути на хід виборчої кампанії в Сполучених Штатах.

Крім того, це також спроба вплинути на політичні еліти в Європі і змусити їх сісти за стіл переговорів. Ключове завдання для Російської Федерації – посадити європейців за цей стіл і змусити їх заново домовитися про новий порядок у Європі і світі.

Росіяни, таким чином, підвищують ставки і очікують відповідної ставки від Сполучених Штатів. Поки що особисто я цієї ставки, якщо використовувати покерні аналогії, не бачу.

Найбільш важливий момент на порядку денному – не допустити прямого зіткнення між американцями і росіянами

Я не уявляю собі, продовжать Сполучені Штати гру, зігравши на підвищення, або ж віддадуть перевагу скинути карти. Поки що з упевненістю сказати не можна. Я схиляюся до того, що гру вони продовжать, але вони можуть і зробити паузу.

Сьогодні явно йдуть масштабні консультації та опрацьовуються різні сценарії розвитку ситуації. Найбільш важливий момент на порядку денному – це те, як не допустити прямого зіткнення між американцями і росіянами. Всі інші пункти варіативні і підлягають обговоренню.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.