Новий вид тероризму

0 коментувати
Такі теракти, як у Ніцці, часто відбуваються на Близькому Сході

Події, що відбулися цієї ночі у французькому місті Ніцці не можна назвати новим типом тероризму. На Близькому Сході, зокрема в Ізраїлі, такі теракти відбуваються часто. Наприклад, машина таранить автобусну зупинку, на якій стоять люди, що часто призводить до загибелі невинних. Терорист може ще й спробувати добити постраждалих ножем.

Нічого нового в цьому немає. Проте, в Європі такий вид тероризму раніше широко не застосовувався. Можливо, теракт у Ніцці був здійснений під впливом пропаганди, чи емоцій, адже все відбувалося, судячи з усього, досить імпульсивно.

Що стосується рівня захисту, то досі незрозуміло, яким чином вантажівка потрапила на територію пляжу. Припустимо, не теракт. Припустимо, їхала звичайна людина і в неї зупинилося серце - трапляється. Якщо немає ніяких обмежувачів перед пляжем, на якому зібралися сотні людей, він міг би з такою ж легкістю протаранити натовп. Тож на шляху цієї вантажівки, безумовно, мали б бути якісь загородження.

Будь-який тероризм має ефект наслідування

Будь-який тероризм має ефект наслідування: «роби як я!». Здійснюючи теракт, терорист посилає сигнал своїм поплічникам і прихильникам, закликаючи їх до подібного насильства. Тому небезпека ланцюгової реакції завжди існує.

У ситуації масового скупчення людей потрібно, як мінімум, думати про те, як захистити їх від можливих терактів. Стовідсоткової гарантії безпеки не може дати ніхто, але скупчення людей – це місце, куди завжди тягне терориста.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.