До чого призведуть бомбардування США в Сирії

0 коментувати
Стратегічне завдання зараз – обмежити наступальні можливості ІД і за допомогою іракської армії здійснити наступ на ключові міста

Сьогодні США почали перші стратегічні бомбардування позицій ІД в Іраку та Сирії. Але проблема в тому, що бомбардування самі по собі не дадуть ефекту, достатнього, щоб одномоментно звільнити захоплені терористами території. Бомбардування – лише спосіб підірвати потужність армії Даеш та змусити бойовиків припинити наступ в районі Алеппо, де тривають активні бойові дії.

Що стосується розстановки сил, то в цьому питанні бомбардування навряд чи призведуть до значних наслідків. Без наземної операції все одно не обійтися.

Можливо, ці бомбардування є предтечею наземної операції, і через якийсь час почнеться наступ; ходило багато чуток про підготовку іракської армії до звільнення Мосула. Якщо місто вдасться відбити, це буде дуже важливий епізод у боротьбі з ІД.

Що стосується війни з цим угрупованням в цілому, то тут найточніше висловився Барак Обама: війна з подібними організаціями буде абсолютно безперспективною, якщо самі люди будуть підтримувати і терпіти такі рухи та приєднуватися до них.

Можливо, бомбардування є предтечею наземної операції

Головні зміни мають відбутися на самому Близькому Сході, щоб радикальні рухи, які використовують іслам для мотивації своїх членів, були маргіналізовані. Потрібно, щоб інша точка зору, помірний іслам, стала базовою.

Також Обама зазначив, що ісламу потрібно пройти трансформації, аналогічні тим, що в свій час пройшли християнство та інші світові релігії, які все ж змінили своє ставлення до людини. Людина повинна перебувати в центрі уваги, а її життя – вважатися найвищою цінністю. Поки цього не сталося, війна з Даеш може тривати до нескінченності.

Стратегічне завдання зараз – обмежити наступальні можливості ІД, її шанси на розвиток і за допомогою іракської армії здійснити наступ на ключові міста, знищивши міф про непереможність ІД на Близькому Сході.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.