Ваш партнер поглядає на інших. Що робити?

3 коментувати
Як обговорити незручне запитання та чи варто бити на сполох

Що робити, якщо ваш партнер поглядає на інших жінок? Піти від нього, почати з ним сваритися або просто промовчати? Подібна ситуація змушує вас відчувати злість і дискомфорт, не кажучи вже про те, що можна почати сумніватися, чи він у вас зацікавлений. Що ж робити?

Для початку варто поговорити з вашим партнером – не одразу в той момент, коли неприємна ситуація сталася, а коли ви обидва будете в гарному настрої і готові до відвертої розмови. Чесно розкажіть йому, які почуття викликає у вас його звичка. Запитайте його, навіщо він це робить і якої реакції у відповідь очікує від вас. Чи розуміє він, що це змушує вас відчувати себе приниженою?

Він може відповісти, що вважає свою звичку нешкідливою, що чоловіки – істоти візуальні, і він любить вас і захоплюється вами, але при цьому йому також подобається дивитися на красивих жінок. Багато чоловіків з цим погодяться, і в більшості випадків це буде правда. Чоловіки люблять дивитися на жінок, і на їхні почуття до жінок це абсолютно не впливає. По суті, чоловік може думати, що жінка поступається його дружині у всьому, але все одно кине на неї прощальний погляд.

Ви можете спробувати домовитися. Якщо він може переконати вас, що любить і хоче вас, як і раніше, повірте йому. Але також дайте йому знати, що вам неприємно, коли він постійно крутить головою увсебіч. Подивіться, чи вдасться вам домовитися, щоб у вашій присутності він такого не робив чи не робив без вашого дозволу.

Навіть жінки іноді дивляться на людей просто тому, що ті стильно одягнені або дуже привабливі

Або попросіть, щоб він говорив вам, на кого дивиться. Річ у тому, що навіть жінки іноді дивляться на красивих людей (незалежно від статі) просто тому, що ті стильно одягнені або дуже привабливі, нічого не плануючи щодо них.

Отже, висновок: можливо, вас можна переконати, що ви зрозумієте його звичку витріщатися на всі боки, а він спробує робити це рідше і доведе вам, що до його почуттів це не має жодного стосунку.

По суті, непоганим рецептом від неспокою може стати ось що: попросіть його частіше говорити вам, яка ви гарна й сексуальна – і тоді ви не будете так переживати через те, що він дивиться і на інших.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.