Три способи оживити ваші стосунки

0 коментувати
Прості поради, які допоможуть вам з партнером стати ближче одне до одного

Навіть сексолог завжди може дізнатися що-небудь нове про романтичні стосунки. Тому, коли у мене і мого нареченого Фреда з'явилася можливість відвідати інтенсивну сесію терапії для пар, ми скористалися нею. Ми багато чого винесли з цих занять, але три пункти застосовуємо постійно. Подивіться, чи підійдуть вони вам.

1. Починайте м'яко

Те, як ви почали важку розмову, визначає не тільки те, чим вона закінчиться, але і те, які почуття ви будете відчувати одне до одного в процесі сварки. Тим не менш, ми часто підходимо до особистих тем так само, як і до ділової зустрічі: ми говоримо чітко, по суті і найчастіше вимагаємо, а не просимо.

Це, звичайно ж, неправильно.

Важливі теми заслуговують поважного підходу. Саме тому слід дотримуватися практики «м'якого початку»: підходити до розмови з позицій співпраці, а не скарг або ультиматуму.

Замість того, щоб підносити питання, як оголошення про неминучу загибель: «Ми пропустимо нашу цьогорічну відпустку!», ми говоримо: «Я боюся, якщо ми не складемо план заздалегідь, ми не зможемо придбати авіаквитки вчасно, щоб поїхати у відпустку цього літа». Дивно, як така проста річ може налаштувати людей на пошук рішення.

2. Діліться своїми мріями і надіями

До серйозної розмови потрібно підходити з позицій співпраці, а не скарг або ультиматуму

Семінар нагадав нам, що людська одержимість побутом – що сталося сьогодні, що будемо робити на вихідних – може затьмарити наше бачення майбутнього. Ми забуваємо ділитися нашими надіями або обговорювати наші мрії з людиною, якої вони стосуються в першу чергу.

Це дуже погано, оскільки такі обговорення не тільки цікаві, але і зміцнюють вашу близькість. Більшість пар також вважають розмови про зміни або пригоди, або планування віддаленої (але приємної події) такими, що мотивують. Так що тепер ми з Фредом стежимо за тим, щоб регулярно обговорювати подібні теми.

3. Створіть романтичні ритуали

Чому людина потребує ритуалів? Світові релігії використовують стародавні замовляння, святі символи та церемонії, які не змінюються століттями, щоб висловити свою повагу божественному. Романтичні ритуали – також прояв поваги, тільки до набагато більш близького об'єкту.

Безсумнівно, у вас вже є кілька власних ритуалів. Ми з Фредом, наприклад, були дуже передбачувані: святкували дні народження одне одного і День Святого Валентина. Але на семінарі нам порадили створити які-небудь унікальні ритуали. Нам так сподобалася ця ідея, що тепер ми організовуємо щорічну романтичну поїздку на честь річниці нашого побачення сім років тому.

Інші пари, які відвідали семінар, придумали щотижневі вечері при свічках або спільне відвідування цікавих курсів.

Пам'ятайте, навіть якщо у вас відмінні стосунки, їх завжди можна поліпшити.

Переклад НВ

Новое время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.