П'ять секретів довгого та щасливого шлюбу

2 коментувати
Прості речі, які допоможуть вам зберегти любов на довгі роки

Що потрібно, щоб ваш шлюб був щасливим і міцним? Мене постійно про це запитують. І, хоча я думаю, що у кожної пари є свій унікальний рецепт успіху, я помітила, що у всі ці рецепти входять п'ять необхідних інгредієнтів.

1. Вміння вибачитися

Жодна людина та жоден шлюб не можуть обійтися без помилок. Іноді це великі помилки, іноді дрібніші, але про всі ви шкодуєте. Це природно, проте щасливі пари вміють визнавати зроблені помилки й просити вибачення. Не менш важливо вміти правильно приймати вибачення. Так, вас образили, але потрібно відпустити ваш біль та жити далі.

2. Повага один до одного

Злитися час від часу цілком природно, але знайомі мені щасливі пари знають, коли краще тримати язик за зубами. Злість – це нормально, але ненормально в гніві говорити щось принизливе вашому партнерові. У щасливому шлюбі людина може сказати своєму партнерові: «Ти вчора надто багато випив, і мене це турбувало», але ніколи не буде кричати: «Ти – жалюгідний п'яничка, мені соромно, що мене з тобою бачили!». У щасливому шлюбі люди ставляться один до одного з повагою, навіть коли сваряться.

3. Багато уваги

Важко не відчувати прихильність до того, хто завжди готовий обійняти та підтримати вас, навіть коли ви завантажені, сумуєте або гніваєтеся. Обійми, поцілунки та інші прояви любові допомагають зберегти шлюб. Не бійтеся занадто часто говорити «я люблю тебе». Щасливі пари повторюють це постійно.

Не бійтеся занадто часто говорити «я люблю тебе»

4. Нотка новизни

Стосунки можуть набриднути, навіть якщо ви дуже любите один одного. Але захват від подорожі до екзотичної країни, спільний похід на які-небудь курси або переїзд в інше місто – пригоди, які роблять життя цікавішим і роблять зв'язок між вами міцнішим. Стосунки можуть стати монотонними, але періодична поява чогось нового гарантує, що з вами цього не трапиться.

5. Побільше подяки

Всі ми любимо, коли нам дякують за зроблене. Неважливо, ви помили посуд або організували вечірку-сюрприз, навіть маленька подяка змусить вас сприймати цю справу як щось приємне, а не обридлий обов'язок. Коли ми відчуваємо, що наші зусилля цінують, ми починаємо більше старатися. Щасливі пари завжди відчувають вдячність за все, що їх партнер робить, щоб покращити їх життя.

Переклад НВ

Новое время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.