П'ять руйнівних міфів про взаємини

0 коментувати
П'ять руйнівних міфів про взаємини
Яким загальноприйнятим твердженням про кохання у жодному разі не можна вірити

Скільки може прожити погана порада, перш ніж хтось скаже, що віона погана? Багато аксіом здаються логічними на перший погляд, але розвалюються, як тільки задумаєшся над ними.

Які «прилипливі» правила завдають більше шкоди? Особисто я знаю п'ять і хотіла б стерти їх з усіх опублікованих книг і видалити з лексикону всіх експертів, які коли-небудь практикували.

Отже, ось п'ять міфів про відносини, які слід забути:

Міф№1. Не лягайте спати, поки не помиритеся

Що, так і будете сперечатися всю ніч? До того ж, хто сказав, що розумно обговорювати серйозні і чутливі теми, коли ваше серце калатає, а з вух іде дим?

Як би вам не хотілося закінчити неприємну розмову і виправити ситуацію, ви практично приречені тільки погіршити її, якщо будете намагатися вести діалог в емоційно нестабільному стані.

Людські емоції – як багаття, яке до пуття не загасили: підкиньте трохи палива, в якому гаснуе вугілля, і навколо розверзнеться палаюче пекло. Кращий підхід? Домовтеся обговорити ситуацію через 24 години. Ви будете набагато більш спокійні і логічні (можливо, ви навіть здивуєтеся, чому так гарячукавли вчора).

Міф №2. Люди не міняються

Змінюються, ще й як. Можливо, вони роблять це не тоді, коли вам хочеться, але люди можуть дивним чином змінитися з часом. Можуть кинути грати, пити або курити. Вони вчаться контролювати свій гнів. Вони знаходять спосіб висловлювати подяку, бути більш чутливими або раціональними.

Хто сказав, що розумно обговорювати серйозні теми, коли у вас з вух йде дим?

Проблема з вірою в те, що люди не змінюються – вона дозволяє вам ігнорувати потенціал вашого партнера. Дехто починає змінюватися, коли вчаться говорити «пробач мене». Інші змінюються, відмовившись від небезпечної або шкідливої звички. Деякі можуть пройти терапію і повернутися іншою людиною.

Не ховайтеся за цим міфом.

Міф № 3. З віком секс перестає бути важливим

Одна з багатьох причин, за якими секс залишається важливий протягом всього нашого життя – це те, що він є джерелом гормонів любові і близькості: окситоцину і допаміну. Секс зближує, заспокоює і втішає – і вам необов'язково робити такі ж кульбіти, як у 20-30 років, щоб мати сексуальне життя, яке задовольняє вас у 50, 60 або 70.

Навіть сам акт може бути обов'язковим! Партнери можуть задовольняти один одного руками або ротом, а можуть навіть просто обмежитися обіймами. Тож пам'ятайте: втрата сексуального бажання – необов'язковий наслідок старіння.

Міф № 4. Чоловіки менш романтичні, ніж жінки

Чоловіки дійсно не такі романтичні, як жінки – вони більш романтичні! Тонни досліджень показують, що чоловіки говорять жінкам «я люблю тебе» частіше, ніж чують це у відповідь. Вони також частіше говорять компліменти. Більше того, чоловіки набагато частіше відчувають брак романтики у відносинах, ніж дружини. І хоча чоловіки менш талановиті в питанні вибору романтичних подарунків, дарують вони їх частіше, ніж отримують.

Міф № 5. Після зради шляху назад немає

Ще один безпідставний міф. Багато пар переживають важкі моменти, але справляються з ними і знаходять у собі сили помиритися.

Я знаю, що це складно (і може здатися скривдженій стороні несправедливим), але партнери мають бути готовими потрудитися: усвідомити свої почуття і зрозуміти, яку роль кожен з них зіграв у конфлікті або зраді. Для того, кого зрадили, це означає стримати свою огиду або спрагу помсти на досить довгий термін, щоб зрозуміти, з якими демонами бореться партнер – або від чого він чи вона втікає.

Враховуючи довіру, на якій ви колись будували свої стосунки, завжди є ймовірність, що після випадку невірності ваша пара стане тільки сильнішою. Якою би болісною не було зрада, з часом вона відійде на задній план, якщо людина, котра порушила правила, глибоко про це жалкує – і якщо пара шукає (і знаходить) новий спосіб виражати любов один до одного і захищати свій шлюб.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.