Як знайти свою любов на сайті знайомств

0 коментувати
Та не стати жертвою шахраїв

Ви вирішили пошукати своє щастя за допомогою сайту знайомств. Це цілком реально, але слід бути обережним.

Хоча велика частина людей, зареєстрованих на сайтах знайомств, пише про себе відносно чесно (за винятком деяких спотворень в питанні зросту і ваги), завжди є шахраї, тому ви повинні бути уважними.

Якщо ви спілкуєтеся онлайн, спробуйте здобути трохи фактів про життя людини – де вона навчалася, де працює і живе, а потім перевірити цю інформацію з допомогою Google. Велика частина цих рядових перевірок підтверджує, що все в порядку.

Ніколи не давайте людині свій номер домашнього телефону або адресу, поки не сходили на кілька побачень і не переконалися, що вона та, за кого себе видає.

Вперше завжди зустрічайтеся в громадському місці – в кафе або звичайному ресторані. Випийте чаю або кави. На наступних побаченнях можна дозволити собі келих вина, але на першому ви не хочете, щоб ваша свідомість або інстинкти були затуманені алкоголем.

Спробуйте здобути трохи фактів про життя людини та перевірити їх в Google

Якщо щось в людині викликає у вас занепокоєння, але ви не можете чітко сформулювати, в чому справа, забудьте про неї та пошукайте когось іншого. Як правило, з великою кількістю контактів ви будете ставати впевненішим у своїх судженнях і через кілька побачень навчитеся безпомилково відчувати людей.

Є одне-єдине виключення: дуже хороший шахрай. Тому ось вам правило: яким би привабливим не був, скільки б компліментів він вам не казав, якими б переконливими не були його причини, не давайте грошей. Нікому. Ніколи. І якщо він вас про це попросить, негайно йдіть. Ніхто не повинен задавати вам питання, навіть після півроку відносин. Шахраї існують, і вам потрібно їх уникати.

Якщо залишити питання шахраїв осторонь, шанси зустріти чудову та щиру людину на сайті знайомств існують, і чималі.

Переклад НВ

Новое время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.