Як завадити минулому зруйнувати ваші стосунки

0 коментувати
Ми заслуговуємо, щоб нас оцінювали за тим, ким ми є, а не за тим, ким ми були

Як зробити так, щоб ваші минулі розставання або навіть розлучення не мали негативного впливу на стосунки з нинішнім партнером?

Перш за все, потрібно перестати мучити себе через це. Для початку важливо зрозуміти, що ви не єдина людина з історією невдалих відносин: наприклад, 16% американців були в шлюбі більше двох разів.

Зрозуміло, ваш потенційний партнер може бути не в курсі цієї статистики, тому ось план, що складається з трьох кроків, який допоможе мінімізувати негативний ефект вашого багатого любовного досвіду:

1. Підкресліть, що всі ці відносини – ваше минуле

Якщо останнє ваше розлучення відбулося не менше, ніж два роки тому, ви маєте повне право стверджувати, що з того часу ви змінилися. Це може стосуватися як вашої поведінки, так і вибору партнера, або ж і того, і іншого. Тепер ви стали покращеною версією минулого себе, яким ви були під час тих розставань.

2. Поясніть, за яких обставин відбулися минулі розриви

Багато відносин припиняються через причини, які зовсім не означають, що ви легковажні

Це допоможе потенційному новому партнеру краще зрозуміти їх. Наприклад, моя подруга була заміжня тричі, вперше зв'язала себе узами шлюбу в двадцять і майже відразу завагітніла – але чоловік покинув її, оскільки не був готовий стати батьком. Через десять років вона знову вийшла заміж, цього разу за чудового чоловіка – який через вісім років зрозумів, що й сам віддає перевагу чоловікам. Нарешті, після сорока вона вийшла заміж втретє. Її чоловік, який був старший від моєї подруги на десять років, незабаром трагічно помер від деменції.

Я не кажу, що ваша історія обов'язково має бути такою драматичною. Я просто наголошую, що багато відносин і шлюбів припиняються через причини, які зовсім не означають, що ви легковажні і боїтеся брати на себе зобов'язання.

3. Визнайте роль, зіграну вами у краху відносин, і поясніть, чому це ніколи не повториться

Якщо, наприклад, у вас були проблеми з алкоголем, поясніть, як вам вдалося кинути пити. Якщо ви припустилися низку помилок, розкажіть, як позбутися звички поводитись імпульсивно.

Річ у тім, що протягом свого життя ми вчимося на своїх помилках і змінюємося, а тому заслуговуємо, щоб нас оцінювали за тим, ким ми є, а не за тим, ким ми були. Говоріть про ваше минуле чесно, діліться своїми роздумами і дайте конкретні підтвердження того, що змінилися на краще. Гідний партнер оцінить те, що ви отримали цінний досвід, готові розповісти про своє минуле і все ще вірите в любов і відданість.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонено.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.