Як часто жінкам потрібно займатися сексом

10 коментувати
Жіноче бажання залежить від стількох чинників, що пояснити його практично неможливо

Жіноче бажання залежить від стількох чинників, що пояснити його практично неможливо

І що робити, якщо ви з партнером "не на одній хвилі"

Жіноче сексуальне бажання – це загадка як для експертів, так і для самих жінок та їх партнерів. Як може сексолог говорити таке?

Почнемо з того, що жіноче бажання залежить від стількох чинників, що пояснити його практично неможливо. Навіть якщо жінка отримує задоволення від сексу та відчуває оргазми, це не означає, що їй буде хотітися займатися ним частіше. Чоловікам це може здатися дивним, але жіночою сексуальною реакцією управляє безліч речей – гормональні зміни, побут, стосунки – і провести прямий зв'язок між бажанням і оргазмами неможливо.

Проте, існує прямий зв'язок між задоволеністю стосунками і бажанням: багато досліджень показали, що висока задоволеність існуючими відносинами з великою ймовірністю збільшить як бажання займатися сексом, так і частоту оргазмів.

Тому, коли чоловік каже мені, що вони з дружиною «не на одній хвилі в питаннях сексу», я миттєво запитую, як у них справи зі стосунками.

Я не стверджую, що сексуальний інтерес жінці диктує виключно те, наскільки вона щаслива зі своїм партнером – це далеко не єдиний фактор. Можуть бути замішані десятки інших проблем – від ендокринології до переживань через дітей або гроші. Але, намагаючись дістатися до кореня проблеми, завжди краще починати зі стосунків.

Приготуйте вечерю або зробіть неприємну справу, якою зазвичай вона змушена займатися

Один зі способів збільшити вашу сексуальну активність у стосунках – спробувати проявляти велику турботу і готовність допомогти. Будьте романтичні; приготуйте вечерю або зробіть неприємну справу, якою зазвичай змушена займатися вона. Ваші дії можуть знову розпалити іскру сексуальності у ваших стосунках.

Якщо підхід не працює – не вдавайтесь у розпач і продовжуйте свою кампанію «милий, готовий допомогти, романтичний»; можливо, їй потрібен час, щоб повірити, що ви щиро хочете зробити її життя краще.

Якщо ж ваш розрив у бажаннях зберігається, спробуйте поговорити і досягти компромісу: дві людини, які люблять одна одну, завжди зуміють домовитися про вихід, який влаштує обох.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.