Чоловіки хочуть тільки сексу?

11 коментувати
Чоловіки хочуть тільки сексу?
У світі є чоловіки, для яких, так само, як і для вас, важлива дружба, щоб секс був природним продовженням чудових відносин

Вам варто знати, що навколо є безліч хороших чоловіків. Ви можете не помічати їх, якщо, наприклад, у вас був негативний досвід токсичних відносин або навіть шлюбу.

До того ж слід бути дуже обережною, щоб не заохочувати тих, хто буде ставитися до вас, як до сексуального об'єкта або намагатися контролювати вас, або тих, хто стане зображати з себе чарівну тільки заради того, щоб спокусити вас.

Але ви заслуговуєте більшого. Навколо є турботливі чоловіки, джентльмени, які будуть ставитися до вас з щирою увагою – зокрема і в сексі. Ті, для кого фундамент з довіри, дружби і веселощів – необхідна умова для подальшого переходу до сексуальних відносин.

Чому ці чоловіки поводяться так обережно? З тієї простої причини, що вони з'ясували, що заводити сексуальні стосунки з людиною, яку не дуже добре знаєш, часто означає опинитися втягнутим у проблеми, до яких ти зовсім не готовий.

Серед цих проблем – люди, які не бажають чути «ні», з'являються непроханими на порозі або влаштовують сцени, коли розуміють, що метою побачення був тільки секс і нічого більше.

Навіть якщо у вас не вийде з романтикою – ви заведете чудових друзів

У світі є чоловіки, для яких, так само, як і для вас, важлива дружба, щоб секс був природним продовженням чудових відносин, а не просто фізіологічною функцією, викликаною взаємним тяжінням. Якщо ви почитаєте профілі на сайтах знайомств, стане зрозуміло, які чоловіки щиро хочуть дружби, а які просто хочуть принадити побільше жінок своїм описом.

Якщо ви побоюєтеся онлайн-знайомств, ви можете приєднатися до різних заходів або організацій для самотніх людей, присвячених різним заняттям – не тільки організації побачень. Знайомитися з людьми у подорожах, походах, велотурах – відмінний спосіб створити міцніші стосунки, які виростуть з дружби. Навіть якщо у вас не вийде з романтикою – ви заведете чудових друзів.

Але коли ви пізнаєте людину краще – на це потрібен час – іноді ваша дружба перетворюється на щось інше. Тому я порадила б вам докласти зусиль і витратити час на всі ці заняття – і зустріти чоловіка, який любить те саме, що і ви, і з яким вам буде цікаво. Таких чоловіків у світі багато. Даю слово.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Пеппер Шварц. Републікування повної версії тексту заборонене.

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.