Три речі, які потрібно знати про підрив ЛЕП в Криму

2 коментувати
Допоки підрив здійснено окремими людьми, а не державою - санкції проти держави Україна з боку Росії безпідставні

Може, я чогось не розумію в політиці. Але є деякі думки щодо тієї ЛЕП:

1. Допоки воно здійснено окремими людьми, а не державою - це не є державною політикою України, і звинувачувати Україну, як державу, некоректно. Можна скільки завгодно волати про непритягнення до відповідальності винних у підриву, або у затягненні ремонтних робіт тощо - але це не є державною політикою. Тож і санкції проти держави Україна з боку Росії безпідставні і тому малоймовірні (якщо ми говоримо як нормальні суб'єкти політики).

2. При цьому вимоги з боку окремих громадян про звільнення захоплених Росією заручників цілком можливі - як і будь-які вимоги під час виступів громадян.

3. Громадяни України, які бажають, щоб органи державної влади офіційно визнали знищення майна за допомогою вибухівки офіційною політикою України щодо Криму, або просто чогось не розуміють, або якраз дуже добре розуміють, що таке визнання розв'язує Кремлю руки у знеструмленні Північної України, припинення постачання ядерного палива, вугілля і газу для українських електростанцій тощо.

Текст публикуется с разрешения автора.

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.