Коли влада ризикне не брехати українцям

0 коментувати
"Покращення" у безвідповідальних непрофесіоналів  виходить не дуже, незалежно від кольору стрічок, що вони на себе чіпляють

Цікаво, коли наші політики ризикнуть не брехати своєму народові? Врешті-решт, можна створювати інформаційну картинку таким чином, щоб не можна було спіймати на брехні - як медіа-юрист, я не раз і не два бачив це. Чому ж у нас, де було створено навіть спеціальний орган виконавчої влади, де голова адміністрації нещодавно був величезним медіа-олігархом, не можуть таким чином проробити власну інформацію, щоб принаймні не можна було знайти в ній кричущі дурощі і брехню?

Непрофесійність і безвідповідальність - це те, що пронизує всі ланки українського суспільства та особливо стосується роботи державних органів і організацій. Зламати цю систему не можна покараннями тощо - я якраз бачу в армії, як намагаються "закрутити гайки", і до чого це насправді призводить. Систему можна тільки замінити альтернативною системою, наприклад, громадянським суспільством, створеним на горизонтальних зв'язках між людьми.

В Україні горизонтальні зв'язки між людьми традиційно сильні, сильніші, ніж вертикальні між людьми і владою, і навіть радянська влада не змогла цю тенденцію остаточно зруйнувати. Україна у 2014 році довела, що таким чином можна навіть створити оборону країни в умовах, коли офіцери, командири військових частин, що мали б боротися проти агресора, самі здають свої частини з усією зброєю агресору, а командувач Чорноморського флоту на наступний день після призначення перекидається на бік ворога.

Чим менше держави в житті українця - тим краще буде жити українець

Все, що потрібно державі - просто не заважати. Не намагатись "покращити", бо "покращення" у безвідповідальних непрофесіоналів якось виходить не дуже, незалежно від кольору стрічок, що вони на себе чіпляють. Не заважати бізнесу, особливо дрібному, де працюють в першу чергу власною працею і на себе, а не через експлуатацію незаконно приватизованих свого часу підприємств. Не заважати людям вчитися і вчити своїх дітей, нав'язуючи кожного року нові шкільні програми, в яких все може змінюватися зовсім навпаки порівняно з попередньою, при цьому без жодної прив'язки до реалій ХХІ сторіччя, бо моя дитинка краще вміє користуватись гаджетами, ніж його вчителька по інформатиці.

Чим менше держави в житті українця - тим краще буде жити українець і, врешті-решт, тим краще буде державі Україна.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Текст публикуется с разрешения автора

Оригинал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.