Чому я хочу, щоб нашу армію розформували

4 коментувати
Сучасна армія не налаштована на те, щоб працювати на захист нашої країни

Я хочу в своїй країні реальну армію. Де всі, від простого солдата до генерала пам'ятають, що основна їхня функція, основне завдання - щоб в їхню країну не міг вдертися агресор. Щоб кожен, чи він у штабі, чи він в окопах, розумів - за ним його родина і його діти, і тільки від його дій залежить, чи буде родина у безпеці. Щоб кожен, генерал він чи солдат, був готовий померти, і був готовий взяти до рук зброю і вбивати, якщо це потрібно. Але - не десь там в Сирії, а саме тут! Миротворчі операції під егідою ООН - це бонус, а не основне завдання армії. Головне завдання - тут, на своїй землі! 

Тому особисто я дуже хочу, щоб нашу сучасну армію розформували, якомога швидше. Вона не виконує зазначених вище завдань. Солдати та командири на місцях часом виконують, але система як така - ні. Вона не працює, вона взагалі не налаштована працювати на захист Батьківщини. Україна довела подіями 2014-2015 років, що захист країни більш ефективний з боку громадянського суспільства - бо без волонтерів і добробатів (як би їх не лаяли зараз в угоду політичним міркуванням) лінія фронту пролягала б значно західніше від нинішньої.

Тому я б зараз проголосував би за петицію про формування нової армії, як сформували нову поліцію. І гроші під це є, бо НАТО намагається сформувати нормальну українську армію. Питання в основному на місцях.

Треба сформувати нову армію, як вже сформували нову поліцію

Нещодавно спілкувався з начальником фінвідділу однієї частини, висловив свої враження: "Якщо б у цій частині поставити щось на кшталт 1С-підприємства і взяти одного сісадміна - можна значно скоротити обсяг роботи і обсяг часу на оброблення запитів!" На що мені начальник фінслужби відповіла: "Я так само, коли була молода, намагалася оптимізувати роботу, але ось в мене зараз вісім бухгалтерів, якщо оптимізувати роботу - залишиться тільки два, а в селі роботи немає, тож ще шість будуть без роботи!" Я розумію цю начальницю, але елементарний аналіз доводить, що зараз є вісім людей, які нічого не виробляють і харчуються виключно за кошти державного бюджету, тобто за кошти податків. Але при оптимізації з цієї кількості тільки дві людини брали б на себе кошти держбюджету, а шість - держбюджет поповнювали б своєю працею.

Але роботи немає. Чому? Тому що немає великих підприємств тут у селі. А чому немає? Бо податкова система в Україні не сприяє створенню нових підприємств і від того - збільшенню робочих місць. Всі намагаються харчуватись поряд з державною кормушкою.

Але ж це не може тривати довго, бо якщо держава не має власної економіки - вона не має власних державних коштів від податків, а запозичені кошти постійно закінчуються.

Єдиним рятуванням є підняття власного бізнесу! Якщо цього не відбудеться - гаплик Україні. Як би це до Яресько донести?

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.