Чи обґрунтовано взяття Корбана під варту

2 коментувати
Невже Корбан настільки суспільно небезпечний, що його не можна навіть під домашнім арештом залишити?

Коли два роки тому починався Євромайдан, більшість українців не збиралася брати у ньому участь, тому що спочатку це була суто проплачена політична акція - одна з багатьох, зараз вже геть забутих (на кшталт наметового містечка під Печерським судом). Власне Майдан розпочався після жорсткого розгону владою цієї акції, тому що просто "ну не можна так".

Корбан - не янгол, це правда. Але, відповідно до статті 183 Кримінального процесуального кодексу України:

"Тримання під вартою є винятковим запобіжним заходом, який застосовується виключно у разі, якщо прокурор доведе, що жоден із більш м’яких запобіжних заходів не зможе запобігти ризикам, передбаченим статтею 177 цього Кодексу, крім випадків, передбачених частиною п’ятою статті 176 цього Кодексу."

Взяття Корбана під варту дійсно обґрунтовано? Не досудове слідство, а саме обрання такого запобіжного заходу? Він настільки суспільно небезпечний, що його не можна навіть під домашнім арештом залишити? І докази цієї суспільної небезпечності дійсно надані суду?

В країні купа проблем, зокрема з реформами, бізнес біжить у тінь або припиняється, народ бідніє. Чи точно саме затримання Корбана має вирішити ці проблеми?

"Не треба так"...

Текст публікується з дозволу автора

Оригінал

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.