Санкції продовжені. Що далі

13 коментувати
Щоразу, коли справа стосувалася питання продовження санкцій, інформаційний простір заповнювали різні «вкидання»

Сьогодні Євросоюз продовжив санкції проти Росії. Для мене це не стало сюрпризом, оскільки я навчився не реагувати на ту інформаційну війну, яка супроводжує кожен новий проміжний етап продовження обмежувальних заходів ЄС.

Хоча навколо санкцій було чимало спекуляцій. Щоразу, коли справа стосувалася цього питання, інформаційний простір заповнювали різні «вкидання», а політики бралися робити заяви про необхідність послаблення санкційного режиму тощо. Французький парламент навіть схвалив відповідну резолюцію. Проте, настає день Х, і санкції продовжують, а пересуди вщухають до наступного дедлайну. Від жодного офіційного лідера ЄС я не чув заяв про можливість скасування санкцій з Росії. А вся проблема в тому, що РФ не продемонструвала жодних просувань, які дали б привід міркувати над скасуванням санкцій.

Для мене дуже показовим є заява канцлера Німеччини Ангели Меркель під час зустрічі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, коли вона визнала, що ні про які вибори в Донбасі не може бути мови, поки не вирішено питання безпеки. Іншими словами, Меркель підтримала позицію України: спочатку безпека, потім створення умов для виборів і лише після цього самі вибори. Не думаю, що Євросоюз змінюватиме свою позицію з цього питання.

Меркель підтримала позицію України щодо виборів

І якщо ми хочемо зберегти прихильність Європейського Союзу, потрібно, перш за все, демонструвати прискорення процесу змін в країні. Останнім часом ми показали певний успіх у цьому питанні. Європейці відзначають наші ініціативи в боротьбі з корупцією і не тільки. Потрібно продовжувати в тому ж дусі.

Більше точок зору тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.