Як Росія відреагувала на навчальний центр НАТО в Грузії

5 коментувати
Будь-які спроби цивілізованого світу захиститися від Росії рішуче засуджуються Москвою

Росія живе в своєму королівстві кривих дзеркал. У них в задзеркаллі все по-своєму. На їхню думку, вони є миротворцями в Україні, в Києві править фашистська хунта, українські карателі не вміють і не хочуть розмовляти зі своїми громадянами, а натівський навчальний центр в Грузії є провокацією зі сторони Альянсу.

Нагадаю, що вчора в передмісті Тбілісі відбулась церемонія відкриття навчального центру НАТО. Російський МЗС, зі свого боку, заявив, що це «провокаційний крок Альянсу і серйозний дестабілізуючий фактор».

На думку росіян, весь світ рухається не в тому напрямку і чинить неправильно. Зі свого особливого шляху вони не сходять ні на мить, навіть місточки не вибудовують до решти світу. Раніше російська дипломатія хоча б намагалася робити вигляд, що Росія є частиною європейського простору. Я добре пам’ятаю діалоги в Берліні, коли поруч зі мною сидів посол РФ в Німеччині, і говорив, що насправді Росія – це Європа, що у них спільні цінності, однаковий погляд на світ тощо. І взагалі в Росії – демократія.

Однак сьогодні цього вже немає. І нинішні заяви міністерства імені Лаврова навіть немає сенсу коментувати.

Росіяни вже нікуди не полізуть. Їм реально надавали по писку. Їм болить. Їм себе шкода

Втім, окрім дипломатичної реакції, від Росії не слід очікувати більш серйозних дій. Нам, звичайно, хотілося б, аби вона втягнулася в чергову авантюру, і скоріше сконала - це мрія кожного українця. Однак, на мою думку, вони вже нікуди не полізуть. Їм реально надавали по писку. Їм болить. Їм себе шкода.

Тим часом, НАТО посилює свою присутність на всіх кордонах РФ. Не тільки маневри проводяться – перекидається техніка, винищувачі, особовий склад.

На сьогоднішній день єдина загроза безпеці в Європі – це Росія. Про це говорять європейські високопосадовці, про це відкрито заявляє НАТО. Світ шукає вакцину проти РФ, як від чуми, а вона заявляє, що навчальний центр НАТО в Грузії є провокацією. Інакше кажучи, будь-які спроби цивілізованого світу захиститися від Росії сприймаються нею як загроза. 


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.