Феєрверк в ГПУ. Для чого викликати Кличка та Порошенка

0 коментувати
Допити основних свідків проводити потрібно було два роки тому

Вчора з'явилася інформація, що мер Києва Віталій Кличко отримав повістку на допит в Генпрокуратуру у справі про події Євромайдану взимку 2014 року. Прес-секретар Кличко повідомив, що його викликають як свідка. Також медіа повідомляли і про виклик до ГПУ президента Порошенко.

Українці оцінюють ці новини досить реально. У мене є власний досвід спілкування з Генпрокуратурою: на допит щодо отруєння Ющенка мене викликали через чотири роки після цього отруєння, хоча всі знали, що я був найближчою до нього людиною. Чотири роки. І почалися допити, коли я пішов і з посади глави Адміністрації президента, і з посади радника. Тільки тоді мене зважилися викликати.

Про що це говорить? Про те, що наша Генпрокуратура завжди враховує політичні реалії.

А українців цікавить, чому виклики по справі Євромайдану почалися тільки через два роки. Краще пізно, ніж ніколи? Згоден. Але якщо ставити питання, чого в цих рішеннях більше – професіоналізму чи піару – моя відповідь однозначна: піару.

Добре, що ці виклики відбуваються, зрозуміло, хоча на лаву підсудних традиційно потрапляють в основному діячі з минулого (якщо говорити про Єфремова). Мені подобається, що захиталася каста недоторканних суддів. Але те, що Генпрокуратура з якогось дуба приходила з обшуком у НАБУ - абсолютний нонсенс.

Поки що Генпрокуратура – суміш усього, якийсь феєрверк. Пов'язано це в основному з Юрієм Луценком. Він вміє створювати інформаційні приводи: сам носить повістки суддям, активно коментує.

Наша Генпрокуратура завжди враховує політичні реалії

Допити основних свідків проводити потрібно було два роки тому. Це роблять тільки зараз? Добре. Але головне зараз – доведення до кінця справ суддів, яких зараз ловлять на гарячому, з грошима в банках. Щоб вони не втекли, щоб їх було заарештовано, а їхнє майно конфісковано.

Як тільки прокуратура виграє свої справи в судах, а хабарники сядуть, ми зможемо сказати, що відбуваються реальні зміни.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.