Тактика загроз. Що відбувається між Росією, Китаєм та США

7 лютого, 20:57
Ексклюзив NV

І ми спостерігаємо це протягом усього останнього року

Одна не дуже хороша характеристика адміністрації Байдена — це повільно і навіть несміливо ставитися до прохань з українського боку щодо постачання зброї. І ми спостерігаємо це протягом усього року. Спочатку відмовляють від постачання зброї, яку Україна просить. Потім через кілька тижнів та місяців передумують та відправляють її. Так і вийшло зараз із танками, раніше — з Patriots, раніше — з МіГами, раніше — з ракетами, якими можна атакувати кораблі, і так далі. І поки що Байден та його команда не вирішили відправити Україні артилерію дальністю від 300 кілометрів.

Відео дня

Кожен крок — помилка — зрештою, відправляють, але не тоді, коли потрібно.

Те, що адміністрація Байдена вирішує посилати те, що раніше не посилала, це, я сказав би результат і часу, і критики, і тиску з боку Конгресу, і російських варварських дій у цій війні. Все це впливає на адміністрацію і зрештою переконує її передумати та посилати те, що раніше не посилали. У цьому плані кілька наших союзників по НАТО поводяться сміливо. Особливо Велика Британія, Нідерланди та Польща. Через їхню сміливість адміністрації Байдена соромно, і це теж на неї впливає. Ми відправили, наприклад, протикорабельні ракети після того, як це зробила Англія. Це було навесні минулого року. Тому я впевнений, що колись ми відправимо винищувачі F-16. Коли саме — не знаю.

Кожен крок — помилка

Дмитро Медведєв як Міні-Мі (клон доктора Зло, один із персонажів серії фільмів Остін Паверс — NV) для Путіна. Він завжди намагається перебільшувати свою діяльність, тому говорить різну маячню щодо застосування ядерної зброї. Путін та інші високопосадовці в Росії теж твердять про можливість застосування ядерної зброї, бо вони не мають іншого способу впливати на нас. Російська армія в Україні взагалі не є компетентною, вони можуть зґвалтувати жінок і вкрасти дітей, але не перемогти на полі битви.

На жаль, тактика погроз ескалацією трошки працює у нас.

Показати ще новини
Радіо NV
X