Трамп та огидні дебати

4 коментувати
Такого рівня некомпетентності, невігластва і дурості «заяв» від політиків я ніколи в житті не бачив

Все ще відчуваю крайню огиду з приводу президентських дебатів. Навіть не буду коментувати нещире псевдовибачення за хвастощі з приводу сексуальних домагань і спроби збрехати, ніби цього не було (його виправдання лише в тому, що серед політиків він не єдиний хижак). Не буду коментувати той факт, що дебати пройшли в дусі реаліті-шоу (включаючи те, як медіа оцінювали їх результат), але такого рівня некомпетентності, невігластва і дурості «заяв» від політиків я ніколи в житті не бачив.

Наведу лише кілька прикладів: «Що б ви зробили з приводу в Алеппо?» «Алеппо вже втрачено». В Алеппо замкнені 300 000 людей, яких бомбують Асад і Путін, ці люди голодують і вмирають, а Трамп навіть на секунду не замислюється про цю трагедію. Все це списано з рахунків Трампом.

Його політика щодо Сирії: «Росія бореться з ІД, Асад бореться з ІД». Так що, нам підтримувати Путіна і Асада?

Клінтон хоче збільшити прийом сирійських біженців з 10 000 до 60 000 (Німеччина прийняла майже мільйон), а він попереджає про «збільшення припливу біженців на 550%».

Мусульманам потрібно заборонити в'їзд в країну, а тим з них, хто вже тут знаходиться, варто доносити на інших мусульман.

Залякування, залякування, залякування – і величезній кількості людей це подобається

Медичну реформу Обами варто скасувати, і конкуренція призведе до зниження внесків. Повернемося у часи Буша, коли страхові компанії змагалися за те, щоб не дати страхування хворим людям.

Він не знає ні Путіна, ні внутрішні справи російського режиму. Чи не це має бути обов'язком кандидата в президенти, який бажає захистити своїх громадян?

Це лише кілька прикладів. В іншому це абсолютно безглузде бурчання про те, що всі дії попередніх адміністрацій були катастрофою, катастрофою, катастрофою. Залякування, залякування, залякування – і величезній кількості людей це подобається.

Трамп, зрозуміло, обіцяв переслідувати Гілларі і посадити її у в'язницю. Якщо це був один із найбільш неамериканських моментів в американській політиці, то мені цікаво, що тоді.

Як зміг цей хижий, жорстокий, самозакоханий, дурний, неосвічений, егоїстичний паяц так близько підібратися до президентства, ще довгий час буде головоломкою для Республіканської партії. Але він жах для усіх, не тільки жителів США, які люблять демократію в той час, коли вона всюди перебуває під загрозою. Справді огидно.

Текст публікується з дозволу автора.

Оригінал

Більше точок зору тут


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.
ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ ПОГЛЯДIВ   Погляди   ТА ЧИТАЙТЕ ТЕКСТИ ОБРАНИХ АВТОРІВ КОЖНОГО ВЕЧОРА О 21:00
     

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.