Кліматичний провал Трампа

0 коментувати
Своїм рішенням про вихід з Паризького кліматичної угоди Трамп створює величезний вакуум на світовій арені

Говорячи про рішення Дональда Трампа вийти з Паризької кліматичної угоди, можна з упевненістю зазначити одне: зовсім скоро утворюється коаліція штатів, як Західного, так і Східного узбережжя, які продовжать боротьбу зі зміною клімату.

Саме тому рішення президента про вихід США з Паризького угоди стане менш руйнівним для нашої планети. Принадність американського федералізму в дії.

Однак, 1 червня 2017 року знаменує собою кінець світу м'якої сили США. Всього за чотири місяці Трамп примудрився повністю знищити те, що залишилося від міжнародного авторитету Америки. Про що він, до речі, навіть не здогадується через своїх слабкостей, нарцисизму й дурості.

Своїм рішенням Трамп створює величезний вакуум на світовій арені.

Спочатку цим обов'язково скористається Китай, але, ймовірно, також і путінська Росія, які вважаються штаб-квартирами ультраправого консерватизму в XXI столітті.

Залишається тільки сподіватися, що лідери ЄС також будуть проявляти ініціативу.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.