Харків - страшне розчарування

24 коментувати
Засмучує кількість людей, які голосують за колишніх регіоналів, проросійських політиків і продуктові набори

Страшне розчарування — Харків. Незрозуміла Одеса. Навіть при тому, що УКРОП не любима моя політична сила, я радий за Бориса Філатова в Дніпропетровську. Київ ніякого відчуття не залишив. Львів був передбачуваний.

Якщо в Одесі переможе чинний мер Геннадій Труханов, а ще до цього додати Маріуполь та Харків, то очевидно, що наша виборча система — недієздатна.

Як на мене, то люди, які до певного часу були членами Партії регіонів або хоч раз на мітингу виступив під російським триколором, повинні бути довічно дискваліфіковані з політики.

А хто займається бізнесом, хай заробляє гроші, але не повинен якось визначати політику держави.

Зараз в рамках правового поля це вирішити неможливо, тому що вирішують ті ж люди.

Тому розчаровує кількість людей, що живуть в кам'яному столітті, які голосують за колишніх регіоналів, проросійських політиків, міцних господарів та продуктові набори.


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.