Сім причин, що заважають нам розбагатіти

28 січня 2016, 21:37
Ми звикли жити від зарплати до зарплати. Ми, як команда невдах, звикли програвати. Час позбутися цього

«Деякі люди з легкістю стають заможними, інші живуть від зарплати до зарплати. Що заважає їм стати успішними?» - запитує американський професор Джеральд Шоневульф у колонці для psychcentral.com.

Відео дня

Він перераховує сім ментальних блоків, які не дають людині розбагатіти.

1. Віра в себе

«Багатими стають люди, які вірять у себе. Вони не тільки вірять у себе, але також вірять у свої ідеї. Зазвичай, також їх підтримують родина і друзі. Якщо ви вірите в себе і можете уявити себе багатим, це вже половина бою», - каже Шоневульф.

Прислів'я «гроші – коріння зла» занадто часто приймають близько до серця

2. Страх невдачі

За словами автора, деякі люди ніколи не ризикують, оскільки бояться зазнати невдачі. Їхній мозок може бути переповнений ідеями, але вони ніколи їх не реалізовують. Вони можуть запитувати себе «А в чому сенс?». Це може бути блоком, укоріненим у них ще в дитинстві, і з ним необхідно боротися.

3. Страх успіху

Як не дивно, зазначає Шоневульф, іноді страх провокує не побоювання, що ідея не вдасться, а зовсім навпаки – ідея успішності. Підсвідомий страх несхвалення, заздрощів та інших негативних наслідків утримує їх від спроб домогтися успіху. Найчастіше люди навіть не усвідомлюють цих страхів.

4. Погані звички

«Ми звикли жити від зарплати до зарплати. Так робили наші батьки, наші бабусі й дідусі. Ми, як команда невдах, звикли програвати. Звички змінити складно. Перший крок – усвідомити, що вони у нас є. Другий – потроху почати змінювати їх, спостерігаючи за успішними людьми», - радить професор.

5. Невігластво

Автор радить не лінуватися і вивчати життя багатих і успішних. Спостерігати за ринком акцій. Почати вивчати фінанси. Трохи поекспериментувати з власними грошима. Пробувати різні схеми, поки не трапиться успішна. І, головне, ніколи не казати собі «я не зможу».

6. Ставлення до грошей

Багато людей, зазначає професор, негативно ставляться до грошей. Прислів'я «гроші – коріння зла» занадто часто приймають близько до серця. Гроші – це всього лише гроші, і у ваших силах використовувати їх на зло або для добрих справ.

7. Ставлення до безпеки

«Є безліч прислів'їв, які виступають виправданням того, що ви не розбагатіли. Вони виправдовують погані звички і ставлення, яке призводить до того, що ви залишаєтеся бідним. Позбавтеся від них та отримайте гроші, щоб стати багатим, успішним і впевненим у собі», - підсумовує професор.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Повну версію колонки Джеральда Шоневульфа читайте на сайті psychcentral.com

Normal 0 false false false RU X-NONE X-NONE
Радіо NV
X