Війна в Україні – самогубство для Росії

16 коментувати
Путін не стане вести воєнних дій в Україні після виведення військ з Сирії з кількох очевидних причин

На мій погляд, сирійська і українська історії ніяк не пов'язані між собою. Це не сполучені посудини. Путін не розпочне бойових дій в Донбасі лише тому, що у нього нібито розв'язалися руки після Сирії. Можна подумати, що в Сирії у нього воювала мільйонна армія, яка тепер звільнилася і її перекинуть на український фронт. Нісенітниця. У Сирії велася військово-каральна операція за участю кількох десятків російських літаків. Наскільки я розумію, російські літаки не бомбили Україну, тому одне до іншого не має ніякого відношення.

Путін не стане вести воєнних дій в Україні ще з кількох очевидних причин. По-перше, російському президенту конче потрібно відновити відносини з Заходом, як з економічних, так і  з психологічних міркувань. Він хоче цього відновлення, хоча й не хоче заради цього ліквідувати ДНР/ЛНР. Але активувати війну в Донбасі – не найкращий спосіб налагодити відносини із Заходом.

По-друге, війна в Донбасі абсолютно непопулярна в Росії. П'яний ажіотаж «Кримнаш» давно пройшов. Щоб розпалити його знову, необхідні надприродні пропагандистські зусилля.

Масштабна війна в Україні – це вам не польоти до Сирії

По-третє, Путіну просто нема чого робити в Україні, у нього там немає ніяких цілей. Розколоти країну, окупувати половину, почати масштабну війну – це маячня, і Путін чудово це розуміє. Він не наважився на війну два роки тому, коли це було легко, і тим більше не піде зараз. Це самогубство для Росії. Масштабна війна в Україні – це не польоти до Сирії, а величезна напруга для держави, якої вона просто не витримає і обвалиться. Путін на це ніколи не піде.

Ба більше, йому це не потрібно. Захоплювати півкраїни, де тебе будуть сприймати як окупанта? Що з цим робити? Це ж не Крим. У Криму росіян зустрічали з квітами: визволителі, рятівники. Навіщо йому Україна? Повторювати подвиги Гітлера? Це в його плани не входить.

Тим не менш, після виходу Росії з Сирії тиск на Путіна з боку Заходу не посилиться. Захід цілком влаштовує Путін в його нинішньому вигляді. Ніяких претензій до нього немає.

Більше думок тут


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Погляди ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Усі матеріали розділу Погляди є особистою думкою користувачів сайту, які визначені як автори опублікованих матеріалів. Усі матеріали згаданого розділу публікуються від імені відповідного автора, їх зміст, погляди, думки не означають згоди Редакції сайту з ними або, що Редакція поділяє і підтримує таку думку. Відповідальність за дотримання законодавства в матеріалах розділу Думки несуть автори матеріалів самостійно.